حق شناس گفت: سه هزار و ۳۹۴ نفر به عنوان شورای شهر و روستا در گلستان با رای مردم در مسائل عمرانی اقتصادی و غیره با دولت مشارکت می کنند.

مردم گلستان ۳۳۹۴ عضو شورای شهر و روستا را انتخاب می کنند/ افتتاح ستاد انتخابات در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «هادی حق شناس» صبح امروز (چهارشنبه 20 اسفند) در آیین افتتاح ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا گلستان اظهار کرد: برگزاری انتخابات پرشور برکات بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود می آورد.

 

استاندار گلستان ادامه داد: در 998 نقطه که 34 نقطه آن شهری و 964 نقطه آن روستایی است انتخابات برگزار می شود و سه یا پنج  یا هفت نفر به عنوان شورای شهر و روستا انتخاب می شوند و در گرگان که مرکز استان است این تعداد 9 نفر در نظر گرفته شده است.

 

حق شناس یادآور شد: سه هزار و 394 نفر به عنوان شورای شهر و روستا در گلستان در چهار سال در خصوص مسائل عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و رفاهی با دولت مشارکت می کنند تا سطح رفاه جامعه افزایش پیدا کند.

 

وی افزود: برگزاری انتخابات پرشور باعث می شود در تصمیم گیری ها بتوانیم با قدرت بیشتری عمل کنیم و حضور سه هزار و 394 نفر عضو شورای شهر و روستا در استان قوت قلبی برای تصمیم گیری بهتر مسئولان استان به شمار می رود.

 

استاندار گلستان متذکر شد: گاهی موضوعات مهمی از سوی اعضای شورای شهر و روستا به مسئولان منتقل می شود که گاهی این مسائل از دایره نگاه مسئولان خارج بوده و باعث شده که مشکل یک منطقه برطرف شود.

 

حق شناس بیان کرد: 99 روز برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرصت داریم و هر کاری که بتوانیم برای افزایش سرمایه اجتماعی و مشارکت پرشور انتخابات انجام می دهیم.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید کردند که اگر انتخابات پرشور برگزار شود بخشی از معضلات کشور حل می شود، ابراز داشت: معضل کشور مشخص است کم اعتمادی یک معضل برای کشور به شمار می رود و باید تلاش کنیم که این مشارکت افزایش یابد.

 

استاندار گلستان تاکید کرد: در آخرین انتخابات میزان مشارکت مردم 58 درصد بوده و باید از فرصت پیش رو تا زمان برگزاری انتخابات برای افزایش مشارکت مردمی اقدام کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار