در حالی که باشگاه پرسپولیس پس از مشخص شدن میزبانی هند از گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا تاکنون چندین بار درخواست ویزا برای بازیکنان و کادر فنی خود داشته است، اما هنوز موفق به دریافت آن نشده است.

مشکل بزرگ پرسپولیس در راه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام، باشگاه پرسپولیس برای سفر به هند و انجام دیدارهای خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با دردسر مواجه شده است.

در شرایطی که سرخ‌ها باید تدارک حضور در هند برای انجام دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و تقابل با رقبای خود را دنبال کنند، هنوز برای هماهنگی این سفر در بخش پرواز و دریافت ویزا به مشکل برخورده‌اند.

در این زمینه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس بعد از مشخص شدن میزبانی هند، طی چهار مرحله مکاتبات خود را با فدراسیون فوتبال دنبال کرده تا در بخش دریافت ویزا هماهنگی لازم را صورت دهند اما همچنان پاسخی در این زمینه دریافت نکرده‌اند.

در حالی که این باشگاه باید هفته آینده و بعد از انجام دیدار خود برابر نساجی مازندران راهی هند شود، هنوز پرواز سرخ‌ها مشخص نشده و آنها برای دریافت ویزا هم بعد از اینکه با پاسخی از سوی فدراسیون مواجه نشدند، برای هر بازیکن و عضو تیم ۲۸۵ دلار هزینه کرده‌اند. با این حال باشگاه پرسپولیس امیدوار است در فاصله کوتاه باقیمانده تا سفر به هند، شرایط از سوی فدراسیون برای انجام سفر و هماهنگی‌های لازم در این زمینه فراهم شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار