فرمانده انتظامی گرگان از اجرای طرح ضربتی پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح 8 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک کیلو گرم شیشه کشف شد.


کشف 9 کیلو و 500 گرم تریاک و شیشه در گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ سرهنگ "محمد شیرازی" در گفت و گو با خبرنگار رنکا ، بیان داشت: طرح عملیاتی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف دستگیری اراذل و اوباش، سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر به مدت 24ساعت در سطح شهرستان گرگان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر طی هماهنگی با مقام قضایی و با تشکیل چند اکیپ تعدادی ازمنازل مسکونی فروشندگان موادمخدر را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی گرگان بیان داشت: در اجرای این طرح که رضایتمندی مردمی را به دنبال داشت، 8 کیلوو 500گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک کیلو گرم شیشه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی تصریح کرد: با تلاش همه جانبه ماموران، 8 نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر و یک نفر نیز از متهمان تحت تعقیب شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گرگان درپایان با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده و برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر با مرکز فوریت های پلیسی110تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار