مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان:

بیکی گفت: امشب فرصت خوبی است که از خداوند بخواهیم فرج امام زمان (عجل الله تعالی) را برساند و مشکلات جوامع اسلامی به خصوص کشور ایران را برطرف کند و شر دشمنان این ملت را به خودشان برگرداند.

دعای حل مشکلات جامعه اسلامی ایران را در شب قدر از خداوند داشته باشیم

به گزارش گلستان ۲۴؛ «مهدی بیکی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: شب قدر، شب سرنوشت و شب استغاثه به درگاه حضرت حق تعالی است، آنچه که در این شب باید مورد توجه باشد، قدردانی و قدرشناسی و استفاده از این فرصت مهم است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان افزود: نباید این شب گرانبها را با سهل انگاری و ساده انگاری از دست داد؛ باید روح را قوی کرد و از مناجات ها و ارتباط با معبود استفاده کرد.

 

وی با بیان اینکه ویروس کرونا باعث شده که در محافل و مساجد عمومی محدودیت به وجود آید، ادامه داد: اما رسانه ها و به خصوص صداوسیما این فرصت را فراهم کرده است که بتوان از فرصت بهره خوبی برد.

 

بیکی اظهارداشت: بیدار ماندن و استفاده از این شب از یک سو و بیدار نگاه داشتن کودکان و تربیت آنان برای عادت کردن و تمرین در ماه بندگی از سوی دیگر باید مورد اهتمام خانواده ها باشد.

 

وی گفت: باید برای کودکان برنامه ریزی کرد که در این ماه و در این شب پیوند خوبی بین آنها و این ایام برقرار شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان افزود: هر خانواده ای که دغدغه تربیت اسلامی فرزندش را دارد باید به صورت عملی و کاربردی برای کودکانش در ایام الله و روزهای با فضیلت برنامه داشته باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: شهادت امام علی (علیه السلام) به امشب ارزش بالا و مهمی داده است که ما بتوانیم با تاسی و توسل به امام (علیه السلام) و انسان کامل از خداوند بخواهیم که جرعه ای از دریای لایزال الهی به ما بنوشاند.

 

بیکی گفت: یقینا درهای آسمان امشب برای توبه کنندگان، متوسلین و درخواست کنندگان باز است و بارش رحمت و تفضلات حضرت باریتعالی برای انسان ها صورت می گیرد.

 

وی افزود: امشب فرصت خوبی است که از خداوند بخواهیم فرج امام زمان (عجل الله تعالی) را برساند و مشکلات جوامع اسلامی به خصوص کشور ایران را برطرف کند و شر دشمنان این ملت را به خودشان برگرداند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار