رئیس ستاد انتخاباتی ‌رئیسی در استان گلستان گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا سفرهای انتخاباتی کاندیداها بسیار محدود شده ‌و آقای رئیسی هم شاید به دو استان در این ایام سفر کند.

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در استان گلستان:‌ "‌رئیسی" برای رونق تولید و اشتغال ‌برنامه دارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  گرگان  اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا انجام سفرهای انتخاباتی و تبلیغاتی برای کاندیداها به شدت محدود شده است. اگر سفری انجام شود جمعیت هم می‌آید و وضعیت کرونا بدتر خواهد شد و اگر بنا بر عدم حضور جمعیت باشد، عملا سفر معنایی نخواهد داشت.

وی گفت: البته تلاش شده تا چند برنامه به صورت وبیناری برنامه‌ریزی شود که در صورت جمع‌بندی نهایی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان گلستان افزود: قرار شده با توجه به محدودیت‌های کرونایی، هرکدام از نامزدهای انتخابات 30 دقیقه در سیمای هر استانی برنامه‌های خود را به اطلاع مردم آن استان برسانند.

وی با بیان اینکه آقای رئیسی شناخت خوبی نسبت به استان گلستان دارد، گفت: قابلیت‌ها و مشکلات استان و راهکارهای رفع آنها به ویژه در موضوع تولید و اشتغال تهیه شده است.

طاهری درباره سفر احتمالی رئیسی به استان گلستان بیان داشت: تا کنون ستاد مرکزی احتمال سفر به دو استان را مطرح کرده که گلستان جزو آن نیست و هنوز بحث بیشتری درباره آن نشده است.

وی درباره ائتلاف برخی از نامزدهای همسو با جریان انقلابی نیز گفت: الان زود است که در این باره صحبت کنیم اما حدس‌ و گمانه زنی‌هایی در این باره مطرح است. یک حدس کلی این است که نامزدهایی که در استان‌ها، ستاد انتخاباتی راه‌اندازی نکرده‌اند تا آخر در صحنه رقابت باقی نمی‌مانند اما همه این‌ها حدس است.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان گلستان خاطرنشان کرد: اما آنچه مهم است حفظ وحدت و انسجام نیروهای انقلابی بوده تا از تشتت آرا جلوگیری کنیم تا اتفاقاتی که در سال 92 و قبل از آن رخ داد، تکرار نشود.

وی به هواداران نامزدها نیز توصیه کرد ضمن رعایت اخلاق انتخاباتی، برنامه نامزد مورد نظر خود را به مردم اعلام کنند تا آنان نیز براساس یک شناخت و بررسی درست به کاندیداها رأی دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار