سوشا مکانی که با حضور فعال در فضای مجای خبرساز شده است، ممکن است حتی راهی استقلال شود تا به نوعی از مدیران پرسپولیس انتقام بگیرد.

فوری ؛ گلر جنجالی پرسپولیس به استقلال می پیوندد؟

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پارس فوتبال، ظاهرا گلر سابق پرسپولیس تمایلی برای همکاری با تیم فوتبال استقلال ندارد.

در فصل بیستم لیگ‌برتر رشید مظاهری و سیدحسین حسینی دو سنگربان استقلال هستند، اما از زمان حضور فرهاد مجیدی و دستیارانش به مظاهری فرصت بیشتری برای حضور در میدان داده شده است. از سوی دیگر احتمال پایان همکاری حسینی با آبی‌پوشان در انتهای فصل جاری وجود دارد؛ چرا که حسینی علاقه‌مند است در ترکیب اصلی قرار بگیرد و از طرفی در پایان فصل، قراردادش به اتمام می‌رسد. با توجه به شرایط مظاهری، احتمال زیاد وی در فصل آینده هم سنگربان اصلی استقلال خواهد بود.

در این میان گمانه‌‎زنی‌های وجود داشت که سوشا مکانی دروازه‌بان سابق پرسپولیس که با پست‌هایش اخیراً حسابی خبرساز شده و از تمایل قدیمی‌اش به تیم فوتبال استقلال پرده برداشته بود، راهی تیم آبی‌پوش پایتخت خواهد شد. از سوی دیگر مکانی به خاطر مطالبتش اختلاف زیادی با پرسپولیسی‌ها پیدا کرده و در حال حاضر رابطه خوبی با هواداران استقلال دارد.

در همین راستا یکی از نزدیکان سوشا مکانی، اظهار داشت: مکانی در کشور نروژ به صورت ارزی حقوق دریافت می‌کند و آرامش زیادی دارد. با این شرایط بعید می‌دانم حاضر شود به لیگ ایران برگردد و به بازی خود در نروژ ادامه خواهد داد؛ مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار