مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان :

محمدی با اشاره به استفاده بهینه از فضای مجازی در راستای تبلیغ فرهنگ نماز گفت: امروزه با عنایت به استفاده همگانی از فضای مجازی بهترین فرصت در اختیار کسانی است که امور دینی و نمازی را در این فضا فرهنگ سازی می کنند.

فضای مجازی بهترین فرصت برا تبلیغ و ترویج امور دینی و نمازی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای اجرای فراخوان تولید محتوای نمازی در فضای مجازی محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان با مهندس احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه قاسم محمدی با اشاره به استفاده بهینه از فضای مجازی در راستای تبلیغ فرهنگ نماز گفت: امروزه با عنایت به استفاده همگانی از فضای مجازی بهترین فرصت در اختیار کسانی است که امور دینی و نمازی را در این فضا فرهنگ سازی می کنند.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا با اجرای برنامه های متنوع و کارآمد در جهت جذب نوجوانان و جوانان به نماز قدم برداریم.

مدیر ستاد اقامه نماز تصریح کرد: بدون شک همدلی و مشارکت دستگاه های اجرایی استان در این مسیر کمک بسزایی در ترویج اقامه نماز دارد.

قاسم محمدی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اجرای فراخوان راه روشن گفت: این فراخوان تا تاریخ پنجم مردادماه سال جاری در حال برگزاری می باشد که از تمامی علاقمندان و سخنرانان و اساتید حوزه و دانشگاه دعوت میکنیم در این فراخوان عمومی شرکت نمایند.

احمدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی، در خصوص مشارکت در اجرای فراخوان اعلام آمادگی نمود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار