معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس:

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه دوره آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای در روز انتخابات اظهار کرد: مهمترین وظیفه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای در روز انتخابات 28 خرداد ماه این است که بتوانند با تواضع و فروتنی و در عین حال با اقتدار کوچکترین مشکل یا مسائل را حسن تدبیر کرده و از هرگونه حاشیه سازی و بحران در آن شعبه جلوگیری کنند.

نمایندگان فرماندار در حوزه های انتخاباتی مشکلات اجرایی را تدبیر و مدیریت کنند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فرمانداری گنبد، مهندس عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: با توجه به وجود اقوام و مذاهب گوناگون در شهرستان گنبدکاووس در دوره های گذشته انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا همه مردم و مسئولین مرتبط با انسجام و همدلی انتخابات سالم و قانونمند را بدون کمترین حاشیه برگزار کردند.

وی تصریح کرد: شما نمایندگان فرماندار از بین  بهترین و شایستگان شهرستان انتخاب شدید و ما باور داریم که انتخابات این دوره که از انتخابات حساس و مهم در این برهه از زمان بوده در موقعیت مسئولیتی خود به خوبی مدیریت می کنید.

وی ادامه داد: فرایند برگزاری  انتخابات 28 خرداد از چندین ماه گذشته با همدلی و انسجام و همکاری بین  همه مجریان مرتبط برگزاری انتخابات مانند هیئت های نظارت، اجرایی و شوراهای نگهبان شهر و روستا و ریاست جمهوری شکل گرفته و انتظار داریم شما نیز همکاری لازم را با اعضای برگزاری انتخابات در شعبه اخذ رای که حضور خواهید داشت، داشته باشید.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند نیاز است تمامی نمایندگان فرماندار به قوانین و دستورالعمل های انتخابات احاطه و اشراف خوبی داشته باشند و تلاش نمایند امانت دار خوبی برای رای مردم شهرستان باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار