بابایی از اعلام آمادگی کمیته امداد برای جمع آوری نذورات از طریق ۲۵۰ مرکز نیکوکاری و ۲۰ پایگاه مستقر در گلستان خبر داد.

۲۵۰ مرکز نیکوکاری و ۲۰ پایگاه آماده جمع آوری نذورات عید سعید قربان در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «عیسی بابایی» در جمع خبرنگاران گفت: امسال تمامی دفاتر کمیته امداد در سطح استان، ۲۵۰ مرکز نیکوکاری و ۲۰ پایگاه مستقر در میادین اصلی شهرها، آماده جمع آوری نذورات و وجوهات مردم به مناسبت عید سعید قربان و توزیع بین نیازمندان هستند.

 

مدیرکل کمیته امداد گلستان اظهارداشت: این نهاد همه ساله با فرا رسیدن عید سعید قربان، با همکاری مردم نوعدوست استان، نذورات جمع آوری شده را با اولویت سالمندان، زنان سرپرست خانوار، ایتام، کودکان بدسرپرست و خانواده های دارای بیمار صعب العلاج در همان روز عید، بین نیازمندان توزیع می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: نیکوکاران گلستانی در روز عید سعید قربان، می توانند نذورات خود اعم از دام زنده، گوشت و پوست دام را به پایگاه ها و ادارات و مراکز نیکوکاری این نهاد در سطح استان تحویل دهند و همچون سالهای گذشته با کمک های بی دریغ خود، شادی را در روز عید مهمان سفره نیازمندان کنند.

 

بابایی با بیان اینکه امسال مشارکت مردم در پویش نذر قربانی با هر مبلغی امکان پذیر است، گفت: کمیته امداد براساس نذورات نقدی جمع آوری شده و نیت افراد مشارکت کننده، نسبت به تهیه دام زنده و ذبح و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان مناطق محروم اقدام خواهد کرد.

 

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، پروتکل های بهداشتی، در تمامی مراحل ذبح تا توزیع گوشت قربانی با رعایت کامل ضوابط بهداشتی انجام می شود و در سریع ترین زمان ممکن به دست خانواده های نیازمند می رسد.

 

مدیرکل کمیته امداد گلستان با پیش بینی جمع آوری ۳۲ میلیارد تومان نذورات قربانی در سالجاری، گفت: سال گذشته بیش از ۲۴ میلیارد تومان نذورات عید قربان مردم نیکوکار استان توسط این نهاد بین نیازمندان توزیع شد.

 

بابایی با اشاره به روش های غیر حضوری مشارکت مردم در طرح نذر قربانی، افزود: علاوه بر استفاده از نرم افزارهای مجازی نظیر سنا، سکه، ایوا و پیش بینی کدآسان پرداخت #۱۰۱۷۸۸۷۷* امکان پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد (بخش کمکهای نقدی-نذورات قربانی) به آدرسemdad.ir وهمچنین شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۰۲۲۶-۹۹۹۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی فراهم شده است.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار