مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان از تشدید نظارت بر محدودیت‌های پروازی پیک پنجم کرونا در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان خبر داد.

کاهش ۳۰ درصدی پروازهای فرودگاه بین‌‌المللی گرگان؛ افزوده شدن خطوط جدید پروازی

به گزارش گلستان ۲۴؛ علی متانت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به تشدید نظارت بر محدودیت‌های پروازی پیک پنجم کرونا در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان، اظهارداشت: براساس محدودیت های ایجاد شده، پروازهای فرودگاه بین‌المللی گرگان کاهش یافته است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان با اشاره به ابلاغیه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: بر اساس ابلاغیه قرارگاه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر محدودیت های سفر در پیک پنجم کرونا در کشور و کاهش 30 درصدی پروازها، از روز دوشنبه 25 مردادماه 1400، کاهش همه پروازهای فرودگاه گرگان انجام شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت کرونایی استان و گرگان  حجم پروازهای این فرودگاه تا 30 درصد کاهش یافته و به شرکت‌های هواپیمایی نیز این موضوع اعلام شده‌ است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان اظهار کرد: شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی نیز در فرودگاه گرگان تشدید شده و اقدامات پیشگیرانه توسط مسئولان فرودگاهی نظارت و با جدیت دنبال می‌شود.

وی با اشاره به افزایش خطوط جدید پروازی فرودگاه گرگان گفت: پرواز اهواز- گرگان- اردبیل- اهواز از امروز در فرودگاه بین‌المللی گرگان با هواپیمایی کارون برقرار می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان اظهار کرد: با هدف تسهیل تردد مردم استان گلستان در حال حاضر از فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان 11 مسیر داخلی و یک مسیر خارجی انجام می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار