فرماندار شهرستان آزادشهر با اشاره به تشکیل دولت جدید و ایجاد تحول در کشورگفت: همه مدیران موظف هستند تا آخرین روز مسئولیت خود در امور محوله، وظایف و مسئولیت‌ها اهتمام جدی داشته و کار خود را با تمام توان انجام دهند.

مدیران تا آخرین روز مسئولیت خود اهتمام جدی داشته باشند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از آزادشهر حمیدرضا ملک‌حسینی صبح امروز در دیدار مسئولان با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت را در شرایطی آغاز می‌کنیم که ایران اسلامی تحت تاثیر بیماری کرونا قرار دارد و این بیماری تمام برنامه‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: گرچه از سال گذشته تاکنون با شیوع کرونا تمرکز بر روی حوزه بهداشت و درمان بیشتر از دیگر حوزه‌ها بوده اما این امر سبب نشده تا دیگر حوزه‌ها مانند بخش اقتصادی، تولید، اجتماعی و عمرانی مورد غفلت واقع شود.

فرماندار شهرستان آزادشهر با اشاره به تشکیل دولت جدید و ایجاد تحول در کشور خاطرنشان کرد: همه مدیران موظف هستند تا آخرین روز مسئولیت خود در امور محوله، وظایف و مسئولیت‌ها اهتمام جدی داشته و کار خود را با تمام توان انجام دهند.

وی بیان کرد: تمام خدمات و اتفاقات انجام شده در دولت‌های مختلف جزو دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بوده و هر دولت باید تلاش کند تا در دوره خود بهترین خدمات را ارائه دهد.

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: از زمان تشکیل جمهوری اسلامی تاکنون خدمات و تحول خوبی در ارائه خدمت به مردم انجام شده است.

ملک‌حسینی با اشاره به آغاز هفته دولت گفت: امسال نیز مانند سال گذشته برنامه‌های هفته دولت با محدودیت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود و در این هفته تلاش کردیم تا ۷۰ برنامه مختلف را به صورت حضوری و مجازی در شهرستان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: شیوع بیماری کرونا سبب تعطیلی فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی نشده و امسال شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۱ پروژه با اعتبار ۲۱۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۴۵۲ نفر در شهرستان هستیم.

فرماندار شهرستان آزادشهر ابراز کرد: راه‌اندازی فرآورده‌های زیتون، افتتاح سالن ورزشی «نگین‌شهر» و مقاوم‌سازی مسکن روستایی از جمله مهمترین پروژه‌های هفته دولت شهرستان است.

دولت جدید در مسیر شعار سال رهبر معظم انقلاب گام‌های موثری بر خواهد داشت

امام جمعه آزادشهر در این دیدار اظهار کرد: با تشکیل دولت آقای رئیسی همه ما امید داریم تا تحول و گام های خوبی در مسیر شعار سال توسط مقام معظم رهبری برداشته شود.

حجت‌الاسلام عین‌الله شهابی گفت: مهمترین فعالیت‌های نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته ارائه خدمات بیشتر به مروم بوده و ما شاهدیم که در تمام دولت‌ها برای خدمت بهتر به مردم اقداماتی انجام شده است.

وی تصریح کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون اقدامات خوبی در سطح کشور و استان در حوزه سلامت رخ داده و شاهدیم که نیروهای بسیجی و سپاه در کنار دیگر ارگان ها و مسئولان به کمک مردم وارد میدان شده و فعالیت های خوبی را به ثمر رسانده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار