رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: از اول مهر ماه هیچ سوختی به صاحبان ماشین آلات بدون پلاک تعلق نخواهد گرفت و اجازه تردد هم نخواهند داشت.

سهمیه سوخت ادوات کشاورزی فاقد پلاک قطع می شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سرهنگ مهاجر بسطامی شامگاه دوشنبه در برنامه زنده تلویزیونی با موضوع پلاک گذاری ماشین های کشاورزی اظهارکرد: در استان گلستان در ۹ شهرستان مرکز پلاک گذاری وجود دارد که همکاران ما کار پلاک گذاری را برای کشاورزان استان انجام می دهند.

رئیس پلیس راهور استان گلستان با تاکید بر اینکه افرادی که با ماشین آلات کشاورزی در معابر تردد می‌کنند باید گواهینامه پایه یک داشته باشند افزود: از اول مهر ماه هیچ سوختی به صاحبان ماشین آلات بدون پلاک تعلق نخواهد گرفت و اجازه تردد ندارند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان هم گفت: در استان گلستان ۳۶ هزار دستگاه تراکتور و دو هزار و ۸۰۰ دستگاه کمباین داریم که باید پلاک گذاری شوند.

مختار مهاجر از تراکتورهای موجود در استان حدود ۲۵ هزار پلاک گذاری شده و مابقی در حال انجام است.

وی در ادامه سخنانش از کشاورزان استان خواست کشاورزانی که مالک پرونده هستند به مراکز مراجعه کنند و نواقص پرونده هایشان را رفع کنند.

مهاجر در پاسخ به این سوال که دلیل بی رغبتی کشاورزان برای عدم مراجعه برای پلاک گذاری ماشین آلات بیمه شخص ثالث است گفت: حل این مشکل با بیمه کارگاهی امکان پذیر است و کشاورزان ازین پس می توانند با حداقل هزینه پلاک گذاری را انجام دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار