مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت : ستاد بازی های آسیایی در این اداره کل تشکیل می شود .

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از تشکیل ستاد بازی های آسیایی در این اداره کل خبر داد .
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ، قاسمعلی برزمینی در این خصوص گفت : ستاد بازی های آسیایی جهت حضور ورزشکاران گلستانی در کاروان ورزشی ایران جهت اعزام به بازی های آسیایی تشکیل می شود .
وی گفت : باتوجه به این که نوزدهمین دوره بازی های آسیایی ، تابستان سال آینده به میزبانی هانگژو چین برگزار می شود، یکی از اولویت های این اداره کل کسب سهمیه توسط ورزشکاران گلستانی جهت حضور در این بازی ها خواهد بود.
ایشان افزود : اداره کل ورزش و جوانان گلستان با تشکیل این ستاد نگاه ویژه ای به المپیک ۲۰۲۴ پاریس دارد و با کمک کارشناسان ، نخبگان ورزشی استان شناسایی و به این ترتیب قهرمان پروری در اساس کار ستاد قرار خواهد گرفت .

ایشان ادامه داد : طی جلساتی که به صورت دوره ای با کادر هیئت های ورزشی استان برگزار می شود ، شناسایی استعداد ها و نخبگان ورزشی و برنامه ریزی مدون برای قهرمانان و همچنین بررسی شرایط ورزشکاران و ارائه امکانات لازم برای تداوم قهرمانی آنان در دستور کار قرار دارد تا با یاری خداوند بتوانیم شاهد حضور قدرتمند نمایندگان هیات های ورزشی در مسابقات آسیایی و دیگر رقابت ها باشیم .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار