رئیس اداره ایمنی و ترافیک گلستان گفت: دوره‌های آموزشی ارتقای فرهنگ ترافیکی و ایمنی تردد در راه‌های برون شهری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

برگزاری دوره های ارتقای فرهنگ ترافیکی به صورت مجازی در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، سلمان گل رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گلستان گفت: دوره‌های آموزشی ارتقای فرهنگ ترافیکی و ایمنی تردد مجازی برای کاربران جاده‌ای استان گلستان برگزار خواهد شد.

او افزود: کلاس‌های آموزشی با هدف افزایش دانش و آگاهی ترافیک و تردد ایمن در بستر فضای مجازی با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان برگزار می‌شود.

گل ادامه داد: دانش آموزان، عابرین پیاده، موتورسواران و کاربران آسیب پذیر از افراد مدنظر ما برای حضور در این دوره‌ها هستند.

او گفت: هم‌اکنون مجری طرح در روستا‌های سطح استان در حال اطلاع رسانی و معرفی این دوره‌های آموزشی است.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان گلستان ادامه داد: پیش از شیوع ویروس کرونا این همایش‌های آموزشی در مدارس و روستا‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شد، اما در حال حاضر با توجه به شرایط موجود در فضای مجازی برگزار می‌شود.

گل افزود: استفاده از کلیپ و پوستر‌های آموزشی، برگزاری مسابقات و آموزش قوانین و مقررات ترافیکی از برنامه‌های اصلی این دوره‌ها است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار