فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به نقش ویژه پلیس در هندسه امنیتی جمهوری اسلامی، گفت: قلعه مستحکم امنیت، افتخار بزرگ پلیس است.

قلعه مستحکم امنیت، افتخار بزرگ پلیس است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا، سردار سعید دادگر امروز شنبه ۱۹ مهرماه در مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا، اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق خدمت به مردم ولایتمدار استان را عنایت فرموده و امیدواریم سرباز لایقی برای انقلاب اسلامی باشیم.

وی با اشاره به آغاز هفته ناجا، گفت: هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار "پلیس هوشمند، امنیت پایدار" آغاز و تا ۲۳ مهرماه ادامه دارد و برنامه های متنوعی برای این ایام در نظر گرفته شده است.

فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر نقش وی‌ژه پلیس در هندسه امنیتی جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: امروز با تلاش های شبانه روزی جان بر کفان ولایت در نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش، بسیج قهرمان و سایر دستگاه های امنیتی، جمهوری اسلامی از امنیتی مثال زدنی در سطح منطقه و جهان برخوردار بوده و این قلعه مستحکم امنیت، افتخار بزرگی برای همه است.

دادگر با اشاره به تعامل خوب دستگاه های مختلف با پلیس در سطح استان، تصریح کرد: به لطف خدا، تلاش بی وقفه پلیس و دستگاه های امنیتی و البته همکاری خوب مردم، امنیت مطلوبی در استان گلستان حکم‌فرماست.

وی با بیان اینکه اقتدار و امنیت در کشور بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری پا برجاست، تصریح کرد: امروز کارکنان خدوم نیروی انتظامی با مولفه هایی نظیر اقتدار، مهربانی و ایثار در راه دفاع از نظم و امنیت، با جان و دل تلاش می کنند که گواه این مطلب شهدای گرانقدری است که در طول سال تقدیم انقلاب می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس گلستان، فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر اینکه سرافرازی ما در خدمت صادقانه به ملت است، گفت: طی یک سال اخیر پلیس گلستان دستاوردهای خوبی داشته و در حال پیشرفت است و شاهد ارتقاء مولفه های ایمنی و امنیتی در سطح استان بوده ایم که برای تقویت هرچه بیشتر آن تلاش خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار