رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی استان گلستان به مناسبت سالروز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور با مدیرکل سازمان بازرسی گلستان دیدار کردند.

دیدار مدیران جهاد دانشگاهی گلستان با مدیرکل بازرسی استان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا، ابراهیم شهبازی رئیس جهاد دانشگاهی گلستان در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در استان گلستان، سالروز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور را به مدیرکل و کلیه کارکنان این مجموعه در گلستان تبریک گفت و از فعالیت‌های خالصانه و صادقانه آنان قدردانی کرد.

محمدتقی حاجی مشهدی مدیرکل بازرسی استان گلستان نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های این سازمان، گفت: همان‌طوری که در قانون به زیرساخت‌های ارتقای سلامت اداری اشاره شده، با همکاری دستگاه‌های اجرایی و با تعامل دستگاه‌های نظارتی تلاش داریم تا زیرساخت‌های سلامت اداری را در استان تقویت کنیم.

وی تأکید کرد: در دنیا شاخص‌هایی برای ارتقای سلامت اداری در نظر گرفته شده که ما باید خود را با آن وفق دهیم.

مدیرکل بازرسی استان گلستان با تأکید بر اینکه در مبارزه با فساد و ترک فعل‌ها، هیچ خط قرمزی وجود ندارد، گفت: بعد از انجام اقدامات کارشناسی طاقت‌فرسا، اخیراً در موضوع مربوط به ساخت‌وسازهای غیرمجاز روستای زیارت، چندین مدیر دستگاه‌های دولتی در گلستان طی پانزده سال اخیر، به دلیل ترک فعل در انجام وظیفه قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار