عناوین مهمترین اخبار استان گلستان طی 24 ساعت گذشته که در خروجی خبرگزاری‌ها منتشر شد را در گلستان ما بخوانید.

گلستان در روزی که گذشت

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سرخط مهمترین اخبار استان گلستان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر در خروجی خبرگزاری‌های مختلف قرار گرفت که می‌توانید آن را در گلستان ما بخوانید.

 

** تخلف گسترده در دستگاه فرهنگی در گلستان/ اعلام جرم برای مدیران مرتبط با ساخت و ساز «زیارت»

فارس نوشت: مدیرکل بازرسی گلستان از شناسایی تخلف گسترده در یک دستگاه فرهنگی در گلستان خبر داد و گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد در حوزه فرهنگی شاهد جعل گواهینامه‌ در سطح انبوه با بیش از یک هزار و ۳۰۰ عدد بوده‌ایم که با این گواهی‌ این افراد در ادامه اقدام به اخذ دیپلم مربوطه می‌کردند.

 

** فرونشست زمین ارمغان خشکسالی در دیار هیرکان

ایرنا نوشت: نقشه های سازمان زمین شناسی و تایید معضل فرونشست زمین در گلستان، زنگ خطری جدی برای مدیران و اهالی استان است تا برای جلوگیری از استحصال بی رویه آب از سفره های عمیق چاره جویی کنند که در صورت تساهل خسارات بیشماری همچون نابودی کشاورزی، تخلیه سکونتگاه های مرزی و مهاجرت را به همراه دارد.

 

** خلیج گرگان و هزاران وعده ناتمام؛ دُردانه خزر تشنه‌تر از همیشه/ وعده‌های بی‌ثمر درمان‌گر ‌نیست

مهر نوشت: با گذشت چندین سال از وعده دستگاه‌های متولی در خصوص آبگیری خلیج گرگان، اما هیچ اتفاق اجرایی موثری در این زیستگاه ارزشمند رخ نداده و این پهنه آبی همچنان روزگار سختی را سپری می کند.

 

** ۱۷ هزار گلستانی در طرح اقدام ملی مسکن نام نویسی کردند

ایرنا نوشت: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت که تاکنون ۱۷ هزار و ۳۵۸ نفر از مردم این استان در طرح اقدام ملی تامین مسکن نام نویسی کردند که پرونده پنج هزار و ۷۳۹ نفر آنان تایید نهایی شد.

 

** نیمی از اصناف گلستان واکسن نزده اند/ ممنوعیت فعالیت اصناف بدون واکسیناسیون به زودی اعلام میشود

برنا نوشت: استاندار گلستان گفت: قریب به نیمی از اصناف تا کنون واکسن نزده اند و احتمالاً طی هفته های آتی روالی اعلام خواهد شده که اصناف بدون واکسیناسیون حق فعالیت شغلی ندارند.

 

** کمربندی علی آباد کتول در کُمای ۷ ساله/گره کور اعتبارات یکی از مهمترین طرح‌های شمال کشور کی باز می‌شود؟

باشگاه خبرنگاران نوشت: تکمیل یکی از مهمترین طرح‌های جاده‌ای ترانزیتی شمال کشور که بار سفر بخشی از مسافران حرم رضوی را هم به دوش می‌کشد، سال هاست به تاخیر افتاده است.

 

** تزریق نوبت سوم واکسن کرونا در گلستان آغاز شد

ایرنانوشت: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با توجه به گذشت ۶ ماه از زمان تزریق دُز دوم واکسن کرونا به برخی از افراد جامعه هدف، تزریق نوبت سوم آن در این استان آغاز شده است.

 

** احداث شهربازی مدرن و سرپوشیده تا دلایل توقف پروژه روگذر از زبان شهردار گنبدکاووس

فارس نوشت: شهردار گنبدکاووس در نشست با خبرنگاران در خصوص توقف پروژه روگذر و یا تعریض میدان بسیج، احداث شهربازی مدرن و سرپوشیده و راه‌اندازی شهرداری منطقه یک و دو توضیحاتی ارائه کردند.

 

** ممنوعیت سر کار آمدن برای کارمندانی که واکسن نزده اند

باشگاه خبرنگاران نوشت: استاندار گلستان گفت: کارمندانی که واکسن کرونا نزده اند از هفته آینده نمی توانند سر کار حاضر شوند.

 

** فوت روزانه یک گلستانی بر اثر کرونا

ایسنا نوشت: استاندار گلستان با اشاره به سیر نزولی شیوع کرونا در استان، گفت: در هفته گذشته متوسط فوتی‌های روزانه ناشی از کرونا در استان تقریباً یک نفر بوده است.

 

** احضار متهمان سرقت آب به دادسرا

صدا و سیما نوشت: دادستان مرکز گلستان از احضار متهمان سرقت آب به دادسرا خبر داد.

 

** 1500 تن میگو در استان گلستان تولید می‌شود

تسنیم نوشت: مدیرکل شیلات گلستان با اشاره به پیش بینی تولید۱۵۰۰ تن میگو در استان، گفت: از زمان آغاز فصل برداشت میگو در استان گلستان تاکنون ۱۲۳۵ تن میگو، در مجتمع پرورش میگو گمیشان برداشت شده است.

 

** برای فراگیری فرهنگ عفاف باید از روشهای کلیشه‌ای فاصله گرفت

ایرنا نوشت: دبیر شورای سیاستگذاری عفاف و حجاب کشور گفت که برای فراگیری فرهنگ عفاف باید از روش های کلیشه‌ای و تحمیلی فاصله گرفته و با روش های علمی و صحیح و ارایه مشوق به این مقوله بپردازیم.

 

** نیاز انتقال خون گلستان به ۳ گروه خونی

باشگاه خبرنگاران نوشت: مدیرکل انتقال خون گلستان از نیاز به اهدای خون در ۳ گروه خونی O مثبت، A منفی و AB مثبت خبر داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار