فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها راه تسلط به مسلمانان، ایجاد اختلافات مذهبی بین آنها است.

اختلاف افکنی مذهبی ترفند استکبار جهانی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه چهارشنبه در مراسم هفته وحدت شهر فراغی با تاکید بر حفظ وحدت و تحکیم آن، اظهارکرد: رسیدن هفته وحدت یادآور اتحاد، یکپارچگی و همزیستی همدلانه و برادری آحاد اقوام و مذاهب در جامعه اسلامی است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: این ایام که به ابداع رهبر معظم انقلاب شکل گرفته نشانگر فرهنگ نوین شیعه راستین و سنی معتقد به سنت پیامبر (ص) است.

وی بیان کرد: در ایران اسلامی، استان ولایتمدار و شهید پرور گلستان جزو نمونه‌های بارز الگوی وحدت اقوام و مذاهب در کشور است.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: امروز، کسانی که از حنجره آنها ندای تفرقه بیرون می‌آید نیروی دشمن هستند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان به موارد مختلفی از توطئه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه در بین مذاهب و ادیان مختلف اشاره کرد و افزود: دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها راه تسلط به مسلمانان، ایجاد اختلافات مذهبی بین آنها است.

ملک شاهکوهی با بیان اینکه خواسته دشمنان حکمرانی بر جهان است، تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانان آن درصدد از بین بردن اسلام هستند و بحث، بحث شیعه و سنی نیست و مذاهب دست آویزی برای رسیدن آنها به مقاصد است.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که نظام سلطه با سردمداری رژیم‌های جنایتکار آمریکا و انگلیس با تحریف مکتب اسلام ناب محمدی، شیعه لندنی و سنی وهابی را پدید آورده، وحدت رمز پیروزی ما است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار