نماینده کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران در گلستان:

دائمی گفت: سومین کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با ارائه ایده‌هایی نو در عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه دومین جشنواره ملی ایده‌های خلاق روابط عمومی برگزار می‌شود.

ایده های نو در کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ارائه می شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «شبیر دائمی» امروز (چهارشنبه 8 دی) در جمع خبرنگاران گفت: سومین کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با ارائه ایده‌هایی نو در عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه دومین جشنواره ملی ایده‌های خلاق روابط عمومی برگزار می‌شود.

 

نماینده کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران در استان گلستان افزود: سومین کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با ارائه ایده‌هایی نو درعرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه دومین جشنواره ملی ایده‌های خلاق روابط عمومی و نیز نخستین جشنواره ملی خبر ایران با رویکرد پرونده‌های خبری (۲۷ و ۲۸ بهمن) برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: این کنفرانس شامل محورهایی مانند ارتباطات مجازی، هنر و روابط عمومی، روانشناسی ارتباطات، روابط عمومی تجاری، مدیریت و روابط عمومی، جامعه‌شناسی ارتباطـات، ادبیات و علوم ارتباطات، فناوری‌های جدید ارتباطات، علـوم ارتباطات و مدیـریت بحـران، روابط عمومی و پیشگیری از کرونا، رسانه و روابط عمومی و شهر هـوشمند، آسیب‌شناسی اینفودمی(infodemy)، آسیب‌شناسی دیپ‌فیک(deepfake) و جعل عمیق، روابط عمومی سیاسی (دیپلماسی اجتماعی و فرهنگی) و محورهای ویژه نقش علوم ارتباطات در شکل‌گیری کشورهای وارث تمدن ایرانی، نقش علوم ارتباطات در احیای مکتب اصفهان است.

 

دائمی این کنفرانس را یکی از مهم‌ترین رویدادها در عرصه روابط عمومی ایران برشمرد و با تأکید بر شرکت مدیران و کارشناسان روابط عمومی و مشاغل مرتبط در استان گلستان، اظهار کرد: دریافت گواهینامه پذیرش مقالات، دریافت گواهینامه آموزشی بین‌المللی، بهره‌مندی از سخنرانی استادان برجسته در حرفه روابط عمومی، نمایه‌سازی مقالات در پایگاه‌های معتبر علمی و انتشار مقالات برگزیده ازجمله مزایای شرکت در این کنفرانس است.

 

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا (۳۰ دی) است، گفت: در این کنفرانس مقالات برگزیده انتخاب و ارائه خواهد شد پژوهشگران می‌توانند از طریق نشانی وب‌سایت کنفرانس به آدرسhttp://nipr.daneshpajoohan.ac.ir به سامانه ارسال مقالات دسترسی داشته باشند.

 

نماینده کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران در استان گلستان، ترویج اخلاق حرفه‌ای و توسعه دانش ارتباطات اجتماعی، شناسایی و معرفی ایده‌های خلاق در حوزه ارتباطات اجتماعی، ارائه سرفصل‌های جدید آموزشی و پژوهشی به علاقه‌مندان، شناسایی و انتشار پژوهش‌های جدید حوزه روابط و رسانه را از جمله اهداف این کنفرانس برشمرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار