مدرس علوم دینی اهل سنت گفت: تلاش سردار سلیمانی در راستای ایجاد وحدت میان مسلمانان و برقراری امنیت جهان اسلام بود.

وحدت بین کشورهای اسلامی رهاورد مکتب حاج قاسم است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، آخوند عبدالجلیل فرهمند، مدرس علوم دینی اهل سنت به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: تمام تلاش سردار سلیمانی در راستای ایجاد وحدت میان مسلمانان، برقراری امنیت جهان اسلام و تقویت مقاومت بود.

مدرس علوم دینی اهل سنت با بیان اینکه، مجاهدت‌ها و مبارزات سردار شهید سلیمانی در جبهه مقاومت روحیه خودباوری و ایستادگی و مقابله با قدرت‌های زورگو را در جهان اسلام و کشورهای منطقه غرب آسیا تقویت کرد، افزود: مردم ستمدیده این مناطق به دلیل تحت حاکمیت قرار گرفتن دولت‌هایشان همواره از انجام کارهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نا امید بودند و هر کاری را که دولت‌های استکبارگر به آنها دیکته می‌کردند، انجام می‌دادند اما سردار دل‌ها زمینه را برای به فعلیت درآوردن توان ملت‌های ستمدیده مانند عراق، سوریه، لبنان و یمن را فراهم کرد.

مدرس علوم دینی شرق گلستان تصریح کرد: حاج قاسم قهرمان ملی و اسلامی و فرمانده بزرگ جبهه مقاومت بود که توانست با نزدیک کردن دل‌های امت اسلامی و انسجام آن‌ها ذیل یک مکتب واحد، جبهه مقاومت را استحکام بخشیده و هیمنه پوشالی آمریکا را در هم بشکند.

آخوند فرهمند با اشاره به اینکه، شهید سلیمانی جبهه مقاومت را گسترش داد و به آن استحکام بخشید، افزود: دشمنان فکر کردند که با شهادت حاج قاسم کار تمام می‌شود بلکه برعکس شد و در بین ملت ما یک وحدت ناگسستنی به وجود آمد.

وی تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی بزرگترین ضربه به خود آمریکایی‌ها وارد شد و یقیناً راه وی ادامه دارد و بدانید پیروزی از آن مجاهدان خداست.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار