عناوین مهمترین اخبار استان گلستان طی 24 ساعت گذشته که در خروجی خبرگزاری‌ها منتشر شد را بخوانید.

گلستان در روزی که گذشت

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سرخط مهمترین اخبار استان گلستان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر در خروجی خبرگزاری‌های مختلف قرار گرفت که می‌توانید آن را بخوانید.

 

حاشیه‌های مسابقات کشتی قهرمانی کشور در گرگان

ایرنا نوشت: روز سوم و پایانی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در گرگان با حاشیه‌هایی همراه بود که درگیری‌های به وجود آمده کشتی‌گیران و تعدادی از طرفداران آن‌ها با دخالت ماموران انتظامی و وساطت مسوولان حاضر در سالن به پایان رسید.

این درگیری ها عصر روز جمعه رخ داد و در شرایطی که زمان زیادی تا پایان این رقابت ها باقی نمانده بود دو درگیری در حاشیه مسابقات فینال اوزان ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم، سالن امام خمینی (ره) گرگان را به محلی برای برخورد فیزیکی و رودررویی معدود تماشاگران حاضر در سالن تبدیل کرد.

 

هزینه ۲۵۰ میلیاردی شهرداری گنبدکاووس برای والیبال

فارس نوشت: شهردار گنبدکاووس گفت: شهرداری گنبدکاووس در چهار سال گذشته ۲۵ میلیارد تومان برای تیم داری والیبال شهرستان هزینه کرده و حمایت مستمر این نهاد نیازمند تصویب سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری است.

هزینه ۲۵۰ میلیاردی شهرداری گنبدکاووس برای والیبال/ والیبال و سوارکاری عشق جوانان گنبدکاووس است

سیدعلی‌اصغر موسوی اظهار کرد: شهرداری گنبدکاووس افتخار دارد که در این سال‌ها از رشته‌های‌ مختلف ورزشی به ویژه والیبال در رده‌های مختلف نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و جانبازان و معلولان حمایت ویژه کرده است.

 

بهترین قهرمانی کشتی طول تاریخ کشور در گرگان برگزار شد

ایرنا نوشت: رئیس کشتی مازندران گفت: پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی کشور در سالن آزادی شهر گرگان در سال جاری بهترین در طول تاریخ کشتی کشور بود.

عسگری محمدیان در گرگان افزود: این پیکارها در گرگان بسیار خوب برگزار شده و بهترین ها شرکت کردند و فضا برای معرفی جوانان باز شد.

 

امام جمعه گنبد: فضاسازی علیه خدمات دولت انقلابی صحیح نیست

ایرنا نوشت: امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به تلاش‌های دولت انقلابی آیت الله رییسی برای مدیریت و کنترل کرونا، کاهش تورم، توسعه روابط با همسایگان بویژه با کشورهای شرقی و انجام مذاکرات هسته‌ای، گفت: عده‌ای غرب‌گرا و ضد انقلاب علیه این اقدامات دولت فضاسازی می‌کنند که صحیح نیست.

 

قوانین قدیمی و دست و پاگیر تولیدکنندگان اصلاح شود

باشگاه خبرنگاران نوشت: امام جمعه موقت گرگان گفت: اهتمام به تولید موجب خودکفایی و استقلال کشور می‌شود و برای رسیدن به این مهم باید قوانین قدیمی اصلاح شود.

حجت الاسلام قاسم لیوانی امام جمعه موقت گرگان در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی گفت: منویات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال و شعاری که برای امسال در زمینه رونق تولید انتخاب کردند باید مورد توجه قرار گیرد.

 

مازندران فاتح رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور شد

ایرنا نوشت: تیم کشتی آزاد مازندران با کسب به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور و چرخه اول انتخابی تیم ملی دست یافت.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی از روز چهارشنبه با حضور ۳۸۷ کشتی‌گیر از ۳۱ استان در قالب ۴۳ تیم در اوزان ۱۰ گانه (۵۲، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۷، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم) آغاز شد که بعد از انجام ۴۴۷ کشتی در ۹ دور، مازندران الف با ۴ مدال طلا، ۲ نقره و کسب ۱۶۵ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم تهران الف با یک طلا و ۴ برنز و مجموع ۱۰۳ امتیاز دوم شد. همچنین کرمانشاه الف با یک طلا، یک نقره و یک برنز با ۸۴ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. تیم گلستان با سه برنز و ۵۸ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

 

ماهیگیران گلستانی ۱۲۶ تن ماهی صید کردند

ایرنا نوشت: معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات گلستان گفت: صیادان گلستانی با گذشت سه ماه از آغاز فصل صید در دریای خزر تاکنون ۱۲۶ تن انواع ماهیان استخوانی نظیر سفید، کپور و کفال صید کرده اند.

محسن یحیایی اظهارداشت: آنان چهار و ۳۳۰ کیلوگرم ماهی سفید، ۱۱۰ هزار و ۱۶۱ کیلوگرم ماهی کفال، ۱۰ هزار و ۱۹۷ کیلوگرم ماهی کپور و هزار و۳۰۹ کیلوگرم سایر گونه های ماهیان استخوانی در ۲ منطقه گمیشان و میانکاله صید کردند.

 

برق چشمان کودکان آق قلایی در صبح جمعه/ استاندار گلستان مهمان روستاهای آق قلا

ایسنا نوشت: استاندار گلستان در تداوم برنامه سفرهای شهرستانی خود امروز صبح وارد شهرستان آق قلا شد و با مردم مناطق محروم و کمترتوسعه یافته این شهرستان دیدار کرد.

استان گلستان که بی شک از چندین حیث ایرانی کوچک و یک مدل کوچک شده از این کشور عزیز است در عین دارا بودن سرسبزی، اقلیم های زیبا و دلنشین در بخش از پهنه خود مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ای را در خود جای داده است که در طول دهه های مختلف نیز این محرومیت به دلیل فقدان تدبیر درست دچار عقب ماندگی های توسعه ای مضاعف شده است.

 

پروانه فعالیت رانندگان تاکسی واکسن نزده تمدید نمی‌شود

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: رانندگان تاکسی که ۲ دُز واکسن کرونا را دریافت نکرده اند پروانه فعالیتشان تمدید نخواهد شد.

مهدی کمال غریبی رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: با توجه به آغاز اجرای طرح کنترل هوشمند کرونا در استان رانندگان حمل و نقل عمومی که دز دوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند اجازه فعالیت ندارند.

 

ثبات نسبی شمار بیماران کرونایی در بیمارستان‌های گلستان

صدا وسیما نوشت: ۱۸۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام کرد :تعداد بستری های امروز در مقایسه با دیروز ۲ نفر کاهش یافت .ثبات نسبی بیماران کرونایی در بیمارستان‌های گلستان

عبد الرضا فاضل افزود: از این تعداد ۳۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و ۱۵ نفر هم از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار