مدیرکل کمیته امداد گلستان:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: ۳۳۷ میلیارد تومان برای ایجاد هشت هزار فرصت شغلی در گلستان طی سال جاری در نظر گرفته شده و تاکنون ۶ هزار و ۶۰۰ شغل ایجاد شده است.

۶۶۰۰ فرصت شغلی در گلستان توسط کمیته امداد ایجاد شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، عیسی بابایی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ۲۲ روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اولین نهادی که توسط بنیانگذار انقلاب شکل گرفت کمیته امداد، بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان با بیان اینکه این نهاد بیش از ۴۰ خدمت را برای مددجویان در دستور کار قرار داده است، افزود: توانمندسازی خانواده‌ها با رویکرد اشتغال از مهم‌ترین اهداف ما بوده که در سال جاری اعتبارات اشتغال ما نسبت به سال قبل ۲.۵ برابر شد.

طبق گفته وی ۳۳۷ میلیارد تومان برای ایجاد هشت هزار فرصت شغلی در گلستان طی سال جاری در نظر گرفته شده و تاکنون ۶ هزار و ۶۰۰ شغل ایجاد شده است.

بابایی بیان کرد: استفاده از ظرفیت کارفرمایان یکی از روش های ما برای ایجاد اشتغال برای جامعه هدف بوده و برای کارفرمایان بسته‌های تشویقی هم در نظر گرفته می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: در دهه فجر امسال ۹۳ طرح اشتغالزایی با ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

بابایی اضافه کرد: از دیگر خدمات کمیته امداد در حوزه مسکن بوده که در سال جاری احداث بیش از هزار و ۴۰۰ واحد به ارزش ۸۰ میلیارد تومان برای مددجویان در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در دهه فجر امسال ۱۱۰ واحد از این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسید و ۴۴ واحد هم کلنگ‌زنی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت که در سال جاری هزار و ۵۷۴ واحد از منازل مسکونی مددجویان تعمیر شد.

بابایی بیان کرد: ۳۸۰ مرکز نیکوکاری داریم که ۱۷ مورد آن در دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار