دهنوی گفت: مشکلی در تأمین اساسی مایحتاج شب عید و ماه رمضان در گلستان نداریم.

مشکلی در تأمین اساسی مایحتاج شب عید در گلستان نداریم

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «سیدمحمد دهنوی» شامگاه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: هفته آینده قیمت کالاهای مورد نیاز مانند خشکبار و میوه مشخص می شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از تامین همه کالاهای اساسی ویژه شب عید در استان خبر داد و افزود: در گلستان در هیچ کالایی امروز با کمبود روبرو نیستیم و همه کالاها به اندازه کافی تا پایان ماه مبارک در استان پیش‌بینی و تأمین شده است.

 

وی بیان کرد: از ۲۰ اسفند توزیع میوه های تنظیم بازار شب عید آغاز خواهد شد و مشکلی در این زمینه نداریم.

 

دهنوی همچنین از تقویت کارگروه های نظارتی و مشترک تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: سازمان های صمت و جهاد کشاورزی را فعال کردیم و تعزیرات هم به آنها کمک می کنند که هم بر بازار و انبارها و تولیدی ها نظارت شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان اضافه کرد: یکی از اقدامات اساسی در این راستا، درج قیمت تولید در روی برخی از این کالاها است که در چند گروه کالایی آغاز شده و این مسئله سبب می شود تا قیمت کالا کاهش یابد و به نفع مصرف کننده خواهد بود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پنجره واحد سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: باید این پنجره که در ادوره های قبل شکل گرفته را کامل کرده و بستر حضور سرمایه‌گذاران در داخل کشور و استان را فراهم کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار