هفتمین جشنواره ابوذر استان گلستان امروز چهارشنبه با تجلیل از ۳۲ برگزیده بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد.

برگزیدگان هفتمین جشنواره ابوذر گلستان تجلیل شدند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، زهرا قزلسفلی رتبه اول و میثم محسنی کوتنائی رتبه سوم از ایرنا و داود خاندوزی از خبرگزاری شبستان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش ویژه مصاحبه مریم بزی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر داوری، رقیه بشارت نیا از پژواک سخن و مهدی باقریون از خبرگزاری ایسنا شایسته تقدیر جشنواره شدند.

در بخش ویژه خبر محدثه حیدری گرجی از ایرنا و رضا جامی از راه اترک شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه تیتر زهره رجبی از گلستان ما شایسته تقدیر داوری و نرگس تجری از زرین نامه شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه عکس فائزه کابلی نفر اول، شقایق عباس‌زاده رتبه دوم و علی دهقان رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه نماهنگ علیرضا کلانتری رتبه اول، ابولفضل طبسی رتبه دوم و مصطفی‌کیا از خبرگزاری صدا و سیما رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه موشن گرافیک بابک صمیمی رتبه اول، سیده زهرا نیری رتبه دوم و ام کلثوم دهقان از خبرگزاری صدا و سیما سوم شدند.

در بخش ویژه فیلم کوتاه مهدی رییسی رتبه اول و عباس بهرامی از خبرگزاری صدا و سیما دوم شدند و راحله حصاری از ایرنا رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش ویژه یادداشت محمد دیلم‌کتولی و فاطمه عبدی از خبرگزاری فارس شایسته شناخته شدند.

در بخش عام یادداشت حاج سعیدی، خارکوهی و مصیب عباسی شایسته شدند.

در بخش عام این جشنواره و در بخش گزارش اعظم محبی از خبرگزاری مهر اول، علی لکزانوری از ایرنا دوم و مریم شریفی از خبرگزاری مهر سوم شدند.

اصحاب رسانه گلستان ۸۵۵ اثر در قالب عکس، موشن گرافیک، فیلم کوتاه، مقاله، گزارش، یادداشت، مصاحبه، خبر و تیتر به این جشنواره ارسال کردند که از این تعداد ۳۵۶ اثر مکتوب، ۱۰۷ اثر چندرسانه ای و ۳۹۲ اثر عکس بود.

این جشنواره در گلستان با رویکرد تحقق شعار سال و دولت اسلامی برگزار شد که نگاه بومی به حوزه کشاورزی، دامپروری، آبزیان و محرومیت‌زدایی، تحقق دولت اسلامی با رویکرد مشارکت حداکثری و مطالبه‌گری و دولت و مجلس انقلابی از موضوعات مورد تاکید بود.

استان گلستان ۴۲ پایگاه خبری، ۱۳۶ دفتر رسانه ای شامل خبرگزاری، نشریه چاپی و الکترونیکی و ۱۶۵ نماینده نشریه سراسری فعال دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار