ایری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارقام مطرح شده در تسهیلات «جهش تولید مسکن»، گفت: این اقساط براساس توان مردم کاهش خواهد یافت.

اقساط تسهیلات «جهش تولید مسکن» متناسب با توان مردم کاهش می یابد

به گزارش گلستان ۲۴؛ عبدالجلال ایری در گفتگو با بازار اظهار کرد: ارقامی که در نشریات و اخبار به عنوان میزان اقساط طرح جهش تولید مسکن یاد می شود، قطعا واقعیت ندارد و میزان آن پس از بررسی کارشناسی و ملاحظات مختلف مشخص می شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اقساط تسهیلات «جهش تولید مسکن» بر اساس دهک بندی متقاضیان تعیین می شود، به عنوان مثال متقاضیان دهک یک تا سه از وام پنج درصد بهره مند می شوند و سایر متقاضیان از وام ۱۲ درصد استفاده می کنند.

وی ادامه داد: زمان بازپرداخت تسهیلات هم بر اساس شرایط متقاضیان تعیین و ابلاغ می شود تا امکان بازپرداخت برای متقاضیان فراهم شود.

ایری افزود: باید از همه پارامترها استفاده کنیم که شاهد استقبال مردم از «جهش تولید مسکن» باشیم و تسهیل سازی مهم ترین عامل موفقیت این طرح است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط تورم حاکم بر بازار و وضعیت معیشتی مردم گفت: برای موفقیت در قانون جهش تولید مسکن نیازمند هم‌افزایی بیشتر بین مجلس و دولت هستیم تا بیشترین منافع نصیب مردم شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار