حجت الاسلام سید علی طاهری جهت کم شدن تعداد نامزدهای جریان انقلابی و انسجام هرچه بیشتر آن ها با انتشار بیانیه ای از نامزدی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

انصراف سید علی طاهری از انتخابات مجلس / انسجام نامزدهای جریان انقلابی در انتخابات اسفند ماه

به گزارش گلستان24؛ حجت الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی هشتم و نهم، جهت حضور نیروهای جوان و انقلابی در انتخابات اسفند ماه مجلس با انتشار بیانیه‌ای از نامزدی در این دوره از انتخابات انصراف داد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مومنان و مهمانان ضیافت الهی،

مدتیست جمع زیادی از بزرگواران و دوستانی که به این حقیر لطف دارند، در خصوص نامزدشدن بنده برای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه‌ی انتخابیه‌ی گرگان و آق‌قلا می‌پرسند،

بدین‌وسیله ضمن سپاس و قدردانی از عزیزانی که با دلایل فراوان و قابل توجه، اصرار بر نامزدشدن حقیر داشتند، با توجه به سایر مشورت‌هایی که داشتم، به این جمع‌بندی رسیدم که :

۱. با انصراف از نامزدی، قدمی عملی برای کم‌شدن تعداد نامزدهای جریان انقلابی و در نتیجه، انسجام بیشتر این جریان برداشته باشم.

۲. ماموریت‌های مهمی که امروز، دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تعالی فرهنگ، آموزش، پژوهش و کارآفرینی در پیش گرفته است، اهمیت بالایی دارد و امیدوارم به مدد خدای منان، با مساعدت دلسوزانه‌ی همکاران پرتلاشم در دانشگاه بتوانم در این زمینه نیز قدم‌هایی هرچند کوچک بردارم.

در پایان، امیدوارم بزرگوارانی که در این حوزه‌ی انتخابیه یا سایر حوزه‌ها در استان، با احساس تکلیف الهی، وارد این عرصه شده‌اند، تا قبل از ایام رسمی تبلیغات، با راهکاری منطقی و مقبول، به انسجام لازم برسند و به مردم عزیزمان در استان، در انتخاب نمایندگانی اصلح کمک نمایند.

والسلام علیکم و علی عبادالله الصالحین

برادر کوچک شما

سید علی طاهری

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار