3 کودک در قزوین مرگ های دردناکی داشتند.

مرگ دردناک سه کودک قزوینی!

 به گزارش گلستان۲۴؛ نصرالله بیگلری امروز در قزوین از وقوع یک فقره تصادف مرگبار در جاده ساوه – بوئین زهرا خبر داد و در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تصادف در ۲۵ کیلومتری جاده ساوه – بوئین زهرا، بعد از روستای حجیب بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. 

رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه پژو ۴۰۵ سفید رنگ با یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای برخورد که در اثر این حادثه متاسفانه راننده هر دو خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و ۶ سرنشین دیگر به مراکز امدادی منتقل شدند. 
بیگلری با اشاره به اینکه پنج نفر از مصدومان به طور سطحی مجروح شدند افزود: متاسفانه سرنشین خردسال پژو ۴۰۵ نقره‌ای نیز به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد. 
وی تصریح کرد: کارشناس پلیس راه، علت این حادثه را تجاوز به چپ راننده سواری پژو ۴۰۵ نقره ای نسبت به خودروی دیگر اعلام کرد. 
رئیس پلیس راه استان در پایان به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز ، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی ، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم. 
سرنشینان خردسال سواری تیبا قربانی بی‌احتیاطی راننده شدند 
️وی ادامه داد: همچنین در موردی دیگر در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تصادف در کیلومتر ۶۳ آزادراه قزوین – زنجان لاین جنوبی بعد از قره باغ، بلافاصله عوامل انتظامی کلانتری ۱۱ شهرستان تاکستان و پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. 
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل سانحه مشخص شد یک دستگاه خودروی تیبا پس از برخورد با یک دستگاه سوای پراید واژگون که در حادثه راننده و سه سرنشین خودرو مصدوم و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند. 
این مقام مسئول افزود: متاسفانه دو سرنشین خردسال ۴ و ۷ ساله سواری پراید یه علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کردند. 
بیگلری اضافه کرد: کارشناسان علت حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده سواری پراید اعلام کردند. 
رئیس پلیس راه استان از رانندگان خواست: از رانندگی طولانی مدت خودداری و پس از ۲ ساعت رانندگی با هدایت خودرو به پارکینگ ۱۵ دقیقه استراحت و پس از رفع خستگی به مسیر خود ادامه داده و از رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کرده تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

/رکنا

ارسال نظر

آخرین اخبار