مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: در هفته ملی کودک بیش از ۱۵۰ برنامه با رویکرد آموزه‌های عاشورایی در استان برگزار می‌شود.

برگزاری برنامه‌های هفته ملی کودک در گلستان با رویکرد آموزه‌های عاشورایی

به گزارش گلستان ۲۴؛ محبوبه رجب‌نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بیش از 150 برنامه فرهنگی و هنری برای هفته ملی کودک پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به آغاز برنامه‌های این هفته از 13 مهرماه گفت: رویکرد اصلی برنامه‌های هفته ملی کودک در استان تأکید بر آموزه‌های عاشورایی است تا کودکان بیش از پیش با این فرهنگِ مقدس آشنا شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بیان داشت: ویژه برنامه‌های روز جهانی کودک در استان به صورت ویژه در مناطق سیل‌زده نیز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های هفته ملی کودک در استان افزود: برگزاری نمایش‌های عروسکی، قصه‌گویی، گفت‌وگوی مستقیم کودکان با مسئولان استان، برگزاری مسابقه‌های فرهنگی و مذهبی، برپایی ایستگاه‌های نقاشی و غیره از برنامه‌های هفته ملی کودک در استان است.

رجب‌نسب اجرای طرح امداد فرهنگی و برپایی ایستگاه خوشنویسی در مناطق سیل‌زده، نشست‌های معرفی و روخوانی کتاب، نشست‌های شعرخوانی و غیره را از دیگر برنامه‌های این هفته در استان برشمرد و گفت: این برنامه‌ها در سطح کانون‌های پرورش فکری سطح استان و با حضور کودکان، مربیان و خانواده‌ها برگزار می‌شود.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار