شرایط فروش نقدی و اعتباری محصولات شرکت سایپا روز چهارشنبه مورخ ۸ آبان ماه ۹۸ ساعت ۱۰ صبح به صورت روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری می‌باشد.

پیش‌فروش چند محصول «سایپا» از فردا + جدول

به گزارش گلستان ۲۴؛ پیش فروش خودروهای تیبا رینگ فولادی و رینگ آلومینیومی وسایپا ۱۵۱ ساعت ۱۰ صبح فردا ۸ آبان آغاز می‌شود.

در این طرح، نرخ خودروسایپا ۱۵۱، ۴۰میلیون و ۳۱۳ هزار تومان و تیبا رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و تیبا رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین شده است.

jadvalforosh0807

لازم به ذکر است برای خرید خودرو سایپا ۱۵۱ تسهیلات ۱۲ میلیون تومانی و برای خودرو تیبا تسهیلات ۵میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است، محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه). لازم به ذکر است متقاضیان محترم خرید خودرو که از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی‌باشد.

- با توجه به اعمال محدودیت کد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام، ضمن ابطال درخواست خرید، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید.

- ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان‌پذیر نمی‌باشد.

- امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد.

- بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو به‌صورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می‌گردد.

- مبالغ به تومان است.

زمان تحویل ۳۰ روز پس از پذیرش می‌باشد.

منبع: عصر خودرو

 

ارسال نظر

آخرین اخبار