نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در خصوص اغتشاشات اخیر که توسط معاندان در خصوص اصلاح قیمت بنزین اتفاق افتاد، بیانه ای صادر کرد.

تاکید نماینده ولی‌فقیه در گلستان بر مراقبت و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها

به گزارش گلستان ۲۴؛ در متن بیانیه آیت الله سیدکاظم نورمفیدی آمده است:

اتفاقات و حوادث روزهای اخیر بار دیگر ثابت کرد که جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار که در حال اعمال بی سابقه ترین فشارها و تحریم ها علیه مردم شریف و انقلابی ایران است، از هر فرصتی برای ضربه زدن به منافع این ملت حداکثر استفاده می کند.

آن ها که در برابر راهبرد مقاومت در منطقه و همچنین مقاومت مردم ایران به شدت درمانده شده اند اکنون همه توان خود را برای بهره برداری ناشیانه از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت به کار بسته و با انواع ترفندها می خواهند با ایجاد ناامنی مردم عزیز ما را ناامید سازند.

خوشبختانه ملت هوشیار و بیدار علیرغم همه مشکلات و گرفتاری ها همچون گذشته با صبر و نجابت مثال زدنی خویش اغتشاش گران و تخریب کنندگان اموال عمومی و متعرضان به نوامیس و اموال مردم و اماکن مقدسه را تنها گذاشته، بزودی امیدهای واهی حامیان آنان را به یاس کامل مبدل خواهند ساخت.

اینجانب ضمن تشکر از رهنمودهای روشنگرانه و قاطع رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تقدیر از زحمات و تلاش های مسئولان نظام، از قوای سه گانه به ویژه دولت استدعا می کنم ضمن نظارت بر اجرای صحیح این طرح و مراقبت کامل جهت جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها تمام توان خویش را مصروف کم کردن عوارض منفی اجرای این طرح کرده و در عین حال به روشنگری افکار عمومی نسبت به منافع دراز مدت آن اهتمام ورزند و اغتشاشگران را به سزای اعمالشان برسانند.

بدیهی است در این شرایط حساس وحدت مسئولان و مردم و تلاش برای کاستن آلام و درد های ملت عزیز و تبعیت از رهنمود ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز است.

به گزارش ایسنا، تجمع خودجوش مردمی حمایت از اقتدار و امنیت کشور ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه ۲۹ آبان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان واقع در خیابان پاسداران برگزار خواهد شد.

/ایسنا

ارسال نظر

آخرین اخبار