رانندگان فعال در تاکسی اینترنتی اگر در هر کدام از شرکت‌های اسنپ و تپسی هفتگی بیش از هزار کیلومتر طی کنند، به ازای هر ۱۰۰ کیلو متر بیشتر ۲۰ هزار تومان کمک هزینه خرید بنزین دریافت خواهند کرد.

کمک هزینه خرید بنزین برای رانندگان تاکسی اینترنتی افزایش یافت
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از کارگر آنلاین :شرکت‌های تاکسی اینترنتی در اقدامی کمک هزینه خرید بنزین برای رانندگانی که در هفته بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر در یکی از تاکسی‌های آنلاین طی باشند را افزایش دادند.

 

اسنپ هفته گذشته خبر داد به رانندگانی که بیش از هزار کیلو متر در هفته را طی کرده باشند به ازای هر ۱۰۰ کیلو متر بیشتر ۱۰ هزار تومان کمک هزینه خرید بنزین اختصاص داده است.
 
 
 
طبق اعلام روابط عمومی این تاکسی اینترنتی اسنپ، مبلغ کمک‌هزینه فوق دو برابر شده است تا رانندگان این سامانه بدون دغدغه بتوانند به کار خود ادامه دهند. به این ترتیب رانندگان عضو ناوگان اسنپ بابت هر ۱۰۰کیلومتر بیشتر، ۲۰ هزار تومان کمک هزینه خرید بنزین دریافت می‌کنند.
 
 
 
لازم به ذکر است که براساس این خبر کمک ‌هزینه فوق هیچ‌ محدودتی ندارد و هر هفته به اعتبار اسنپی رانندگان افزوده می‌شود.
 
 
 
دیگر شرکت تاکسی آنلاین یعنی تپسی نیز همین شرایط را برای رانندگان خود در نظر گرفته است، یعنی، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مازاد بر ۱۰۰۰ کیلومتر، ۲۰ هزار تومان از تپ‌سی هزینه بنزین دریافت می‌کنند.
 
 
 
این طرح از هفته گذشته با مبلغ ۱۵ هزار تومان کمک هزینه اجرا شده بود و از روز گذشته مبلغ این کمک هزینه به ۲۰ هزار تومان افزایش یافته است.
 
 
 
این سهمیه بدون سقف بوده و مازاد بر سهمیه‌ای است که پیش از این برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفته شده بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار