رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گلستان با بیان اینکه برخی مدیران امروز به‌دنبال اشرافی‌گری هستند گفت: یکی از دلایل انتقاد و اعتراضی که مردم نسبت به وضعیت کشور دارند به همین مسئله برمی‌گردد.

انتقاد و اعتراض مردم ناشی از اشرافی‌گری برخی مدیران است

به گزارش گلستان ۲۴؛ حمیدرضا بهمنی‌نژاد شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در مسجد حضرت سیدالشهدا(ع) روستای سرکلاته برگزار شد، سردار سلیمانی را مصداق عینی و کامل عمل صالح دانست و اظهار داشت: خداوند این گونه افراد را در نزد مردم محبوب می‌گرداند. اتفاقی که پس از شهادت این مجاهد بزرگ نه فقط در ایران بلکه در کشورهای اسلامی رخ داد، نشان از همین ویژگی شهید سلیمانی دارد.

وی با بیان اینکه سپهبد سلیمانی همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان حضور داشت، گفت: ایمان و عمل صالح، شجاعت و تدبیر توامان سردار شهید سلیمانی را از نظر شخصیتی ممتاز کرده بود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان شهید سلیمانی را مصداق آیه شریفه «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» توصیف کرد و افزود: در سال‌های اخیر بارها سردار سلیمانی تا آستانه شهادت پیش رفت اما هیچ گاه از مبارزه دست نکشید. عطوفت و مهربانی با مردم و در عین حال خشم و غضب با ستمگران و استکبار از ویژگی‌های بارز این شهید بزرگوار است.

وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه برخی مدیران امروز به‌دنبال اشرافی‌گری هستند، خاطرنشان کرد: یکی از دلایل انتقاد و اعتراضی که مردم نسبت به وضعیت کشور دارند به همین مسئله برمی‌گردد.

بهمنی‌نژاد تصریح کرد: مردم کسانی را می‌خواهند که مانند آنان زندگی کرده و مشکلات‌شان را درک کنند؛ به بیانی دیگر مردم مدیران اشرافی نمی‌خواهند.

وی به نفوذ دشمن و لزوم دشمن‌شناسی هم اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد ولی مردم و مسئولان هشیار باشند و راه‌های مقابله با دشمن را هم بشناسند.

رئیس هیئت نظارت برانتخابات استان با تأکید بر ولایتمداری و ولایت‌پذیری در جامعه اظهار داشت: بسیاری از مشکلات ما در موضوع اقتصادی و معیشتی است، اگر مسئولان به اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر انقلاب عمل می‌کردند بسیاری از مشکلات امروز وجود نداشت.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار