مدیرعامل گاز استان گلستان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۹۱ طرح گازرسانی با اعتبار ۵۴۶ میلیارد ریال در استان خبر داد. محمدرحیم رحیمی افزود: از مجموع این طرح‌ها تعداد ۸۶ طرح بهره‌برداری و ۵ طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

افتتاح ۹۱ طرح گازرسانی در گلستان
به گزارش گلستان ۲۴؛ مدیرعامل گاز استان گلستان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۹۱ طرح گازرسانی با اعتبار ۵۴۶ میلیارد ریال در استان خبر داد. محمدرحیم رحیمی افزود: از مجموع این طرح‌ها تعداد ۸۶ طرح بهره‌برداری و ۵ طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

  وی گفت: از ۸۶ طرح گازرسانی تعداد ۷ طرح روستایی، ۷۲ طرح صنعتی و ۷ طرح نیز عمرانی است که در مجموع ۳۰۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال هزینه دربرداشته است. با اجرای این طرح‌ها ۸۱۳ خانوار استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.  رحیمی افزود: به این مناسبت عملیات اجرایی ۵ طرح روستایی نیز در شهرستان گنبد آغاز می‌شود که نزدیک به ۲۴۰ میلیارد ریال هزینه برآورد شده است و تعداد ۵۱۶ خانوار به جمع مشترکان شرکت اضافه خواهند شد.  وی با تشریح عملکرد گاز گلستان تاکنون افزود: اکنون تمام ۳۳ شهر و ۸۷۳ روستای استان گازرسانی شده که می‌توان گفت تاکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و همچنین ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند است.  وی در ادامه از مشارکت و تحقق ۷۲ درصدی حذف قبوض کاغذی مشترکان شهری و روستایی استان برای دریافت پیامکی قبض گاز خبر داد و گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی گاز ایران نسبت به طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و توسعه خدمات الکترونیک به مشترکان و صیانت از محیط زیست، این طرح از آذر امسال اجرایی شد.

/اقتصادنیوز

ارسال نظر

آخرین اخبار