فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در راستای نظارت بر اماکن عمومی مبنی بر رعایت بهداشت فردی و محیطی به منظور جلوگزری از شیوع و گسترش ویروس کرونا 12 واحد صنفی توسط پلیس امنیت شهرستان پلمب شد.

12 واحد صنفی در گنبدکاووس پلمب شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ محمود علیفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مشترک اداره نظارت بر اماکن عمومی و مرکز بهداشت گنبدکاووس و به منظور پیشگیری از شروع و گسترش بیماری کرونا واحدهای صنفی حوزه شهرستان به لحاظ رعایت بهداشت فردی و عمومی رصد می‌شوند.

وی افزود: در همین راستا در 24 ساعت گذشته 22 واحد صنفی متخلف در حوزه‌های مختلف صنفی به علت عدم رعایت بهداشت و عدم قوانین و مقرارت مربوطه پلمب شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: از 22 واحد صنفی پلمب شده 16 واحد صنفی مصرف قلیان، سه واحد صنفی خبازی و سه واحد صنفی بازی‌های رایانه‌ای (گیم نت) بوده که علاوه بر عدم رعایت بهداشت، قوانین و مقرارت و ضوابط اماکن عمومی را رعایت نکرده و توسط مقام قضایی پلمب شدند.
وی خاطرنشان کرد: این نظارت‌ها و اقدامات کنترلی ادامه داشته و هموطنان با مشاهده هرگونه تخلف صنفی می‌توانند سریعا موضوع را به فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار