سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: امروز فیفا در خصوص تیم های فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال استعلام گرفت. فدراسیون یک فرم با عنوان تیم های ملی پر کرد که آخرین وضعیت تیم های ملی ایران در آن شرح داده شد. همچنین فیفا در مورد متضرر شدن تیم های باشگاهی لیگ از ما استعلام گرفت.

استعلام فیفا در خصوص تمام تیم‌های فوتبال ایران

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از افکارنیوز، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت:  امروز فیفا در خصوص تیم های فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال استعلام گرفت.  فدراسیون یک فرم با عنوان تیم های ملی پر کرد که آخرین وضعیت تیم های ملی ایران در آن شرح داده شد. همچنین فیفا در مورد متضرر شدن تیم های باشگاهی لیگ از ما استعلام گرفت. 

اخبار ورزشی- او گفت: ما همواره به سازمان های بالا دستی از جمله فیفا و AFC پاسخگو بوده ایم. همواره به باشگاه ها اعلام کردیم که در درجه اول سلامتی و پس از آن نشاط در اولویت قرار دارد و امیدوارم به زودی بتوانیم مسابقات را آغاز کنیم.

مهدی دربار لغو شدن یا نشدن لیگ عنوان کرد: ما از باشگاه ها نظرات مختلفی را درباره ادامه دادن یا ندادن لیگ دریافت کردیم، اما واقعیت این است که بحث قهرمانی آخرین موضوع و مشکلی است که ما نگران آن هستیم.  تیم های باشگاهی ما متمکن نیستند،  چرا که آن ها سرمایه گذاری کرده اند و ممکن است دیگر شرایط حضور در لیگ را نداشته باشند.

او اظهار کرد: تیم های انتهای جدولی لیگ برتر در حال رقابت با یکدیگر هستند که سقوط نکنند. سرنوشت تیم ها، قرارداد، حامیان مالی و دستمزدها در برابر قهرمانی لیگ موضوع مهمتری است. قهرمانی نصیب هر تیمی که شود پیشاپیش به او تبریک می گوییم.

مهدی در پایان بیان کرد: اگر امیدوار باشیم که  بتوانیم کرونا را متوقف کنیم، شروع احتمالی لیگ با  شب های قدر و لیگ قهرمانان آسیا تداخل دارد که نگرانی ما را افزایش می دهد.  از طرفی ما باید یک هفته پیش از آغاز لیگ را برای آمادگی تیم ها در نظر بگیریم. ما حدود ۹ هفته لیگ خواهیم داشت و  فیفا به ما اجازه داده است که لیگ برتر را با تاخیر آغاز کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار