انتشارات «راه یار» به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا، کتاب‌های خود را با تخفیف ویژه به صورت اینترنتی عرضه کرده است.

عرضه ویژه خاطرات شهدای مدافع حرم در ماه مبارک رمضان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم، انتشارات «راه یار» به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا، کتاب‌های خود را با تخفیف ویژه به صورت اینترنتی عرضه کرده است.

علاقه‌مندان برای تهیه اینترنتی کتاب‌ها می‌توانند به سایت  Ammaryar.ir مراجعه و با کد raheyarpub از تخفیف 25 درصدی استفاده و علاوه بر سفارش خود، یک کتاب هم از طرف این ناشر هدیه بگیرند.

ارسال کتاب‌ها در طول این طرح که در حال حاضر تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، به صورت پستی است و سفارش‌های بالای 80 هزار تومان نیز به طور رایگان ارسال می‌شود.

«رسم جهاد»، «ابوعلی کجاست»، «خانم مربی»، «در مکتب مصطفی»، «تو شهید نمی‌شوی»، «آرزوهای دست‌ساز»، «مربای گل محمدی»، «دختر تبریز»، «پرچمدار کوچک من» و «شهید فرهنگ» جزو کتاب‌های پرفروش این ناشر از زمان آغاز عرضه اینترنتی آثار این ناشر بوده‌اند.

«همیشه فرمانده»؛ خاطرات مینیمال از زندگی و زمانه سردار شهید محمد فرومندی و «نان سال‌های جنگ»؛ خاطرات زنان روستایی فعال در پشتیبانی جنگ هم دو کتاب جدید این ناشر است که به تازگی راهی بازار نشر شده و به صورت اینترنتی نیز قابل تهیه است.

انتشارات راه‌یار منتشر کننده آثار دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، از سال 1397 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده و به عنوان «ناشر فرهنگ، اندیشه و تجربه انقلاب اسلامی» تاکنون آثاری در زمینه فرهنگ و رسانه، تاریخ شفاهی پیشرفت، تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی و هنری انقلاب، تاریخ شفاهی زنان، تاریخ شفاهی معلمان و مربیان و مدارس انقلاب، جهاد سازندگی، جبهه مقاومت، دفاع مقدس و... منتشر کرده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار