فرمانده سپاه شهرستان گالیکش گفت: رزمایش کمک مؤمنانه به دلیل همدلی که پیش از رزمایش در بین مردم و مسئولین گالیکش شکل گرفت؛ به‌درستی و بهترین نحو تاکنون اجرایی شده است.

رزمایش کمک مؤمنانه، به‌درستی و بهترین نحو تاکنون اجرایی شده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از دفاع‌پرس از گرگان، سرهنگ پاسدار «احمد کوهستانی» در آئین دومین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان شهرستان گالیکش اظهار داشت: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه، در مجموعه شهرستان گالیکش ستادی با محوریت امام‌جمعه، فرماندار و سپاه شهرستان شکل گرفت.

وی افزود: قبل از اجرای این رزمایش تا روز نیمه شعبان هزار بسته بین نیازمندان شهرستان گالیکش توزیع‌شده بود؛ پس از فرمایش مقام معظم رهبری کار با همکاری مجموعه شهرستان شدت گرفت و اتفاقات بسیار خوبی رقم‌زده شد تا این حرکت یک حرکت ماندگار در ذهن مردم گالیکش باشد.

فرمانده سپاه گالیکش یادآور شد: در مرحله اول این رزمایش که از نیمه شعبان تا ابتدای ماه مبارک رمضان انجام شد؛ 2 هزار بسته تهیه و بین نیازمندان گالیکش توزیع شد.

کوهستانی افزود: پس از اجرای موفقیت‌آمیز مرحله اول کار باقوت اجرا شد؛ 1700 بسته به‌ غیر از بسته‌های اولیه در سطح روستاها و شهر گالیکش توزیع شد.

وی بیان داشت: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه نیز 1500 بسته آماده توزیع است و درمجموع از ابتدای رزمایش تاکنون 5200 بسته بین نیازمندان گالیکش توزیع‌شده است.

فرمانده سپاه شهرستان گالیکش تصریح کرد: رزمایش کمک مؤمنانه به دلیل همدلی که پیش از رزمایش در بین مردم و مسئولین گالیکش شکل گرفت؛ به‌درستی و بهترین نحو تاکنون اجرایی شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار