استاندار گلستان:

استاندار گلستان با تقدیر از روحانیون استان در مقابله با ویروس کرونا گفت : این امر نشان دهنده نقش روحانیون در موضوعات عمومی زندگی مردم است.

شرایط امروز مشابه سال 67 است / نقش روحانیون در موضوعات عمومی زندگی مثل کرونا قابل تقدیر است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ هادی حق شناس در نشست با ائمه جمعه به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به امامت آیت الله طالقانی با اشاره به همکاری ائمه جمعه و جماعات جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی اظهار کرد :همراهی و همکاری علما و روحانیون در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر بود .

وی افزود : این امر نشان دهنده نقش روحانیون در موضوعات عمومی زندگی مردم است.

حق شناس تصریح کرد: باید تلاش کنیم نیکی و خوبی را در جامعه ترویج کنیم و در بین مردم توسعه بخشیم.

استاندار بیان کرد : به لحاظ مشکلات و مسائل کشور از بسیاری از جهات ,سال ۶۷ , سال پایان جنگ تحمیلی را تجربه می کند و توطئه های آمریکا, کاهش درآمدهای کشور مشکلات اقتصادی به نوعی به روزهای پایانی جنگ تحمیلی شباهت دارد.

وی افزود: امروز دشمن با تمام قوا در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و ما نیز باید با تمام قوا به مقابله با ایادی استکبار بپردازیم.

استاندار گلستان یادآور شد :باید از هر تریبونی در راستای امیدبخشی واقعی به مردم استفاده کنیم و خدماتی که توسط بخش های مختلف ارائه می شود را را بیان نماییم.
 
حق شناس خاطرنشان کرد: با همراهی قرارگاه خاتم الانبیا تلاش داریم سد نرماب را با سرعت بیشتری به بهره‌برداری برسانیم و همچنین بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در شهرستان گنبد کاووس و بیمارستانی جایگزین بیمارستان طالقانی در گرگان ایجاد نمایید.

وی با اشاره به خدمات دولت در گلستان گفت: در سال جاری تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مطالبات گندمکاران و کلزاکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت شده است و این علیرغم تمام کمبودهای مالی دولت اتفاق افتاده است

 

ارسال نظر

آخرین اخبار