مهاجم اسبق استقلال گفت: سه امتیاز بازی با پارس جم زمانی برای استقلال مهم می‌شود که بتواند مقابل سپاهان و شهرخودرو که رقیبان اصلی‎اش در راه آسیایی شدن هستند، به برتری برسد و سهمیه را بگیرد.

مهاجم پیشین استقلال: لیگ ایران شبیه بازی‌های محلی شده

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام، علی موسوی درباره ارزیابی اش از برتری تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست و ششم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال نسبت به دیدارهای قبلی بازی بهتری انجام داد و موقعیت های بیشتری را هم ایجاد کرد. با توجه به گرمای هوا توانست نتیجه خوبی از پارس جنوبی بگیرد و به رتبه دوم جدول برسد. البته سه امتیاز این بازی زمانی مهم می شود که این تیم بتواند مقابل سپاهان و شهرخودرو که رقیبان اصلی اش در راه کسب سهمیه آسیا هستند، هم به برتری برسد و این سهمیه را به دست بیاورد.

وی درباره اینکه به نظر می رسید بازیکنان استقلال در اواخر بازی از لحاظ بدنی دچار تحلیل شدند، گفت: این موضوع کاملا طبیعی است. بازی در گرمای جم بسیار سخت است و بازیکنان کار راحتی ندارند. از طرفی کرونا شرایطی را برای تمام تیم ها ایجاد کرده که لیگ برتر شبیه دیدارهای محلات شده. تمام بازیکنان از لحاظ بدنی مشکل دارند زیرا نتوانسته اند بدنسازی مناسبی انجام بدهند. بازی ها هم بدون تماشاگر برگزار می شود که هیچ جذابیتی ندارد.

مهاجم اسبق استقلال افزود: در این وضعیت تیم ها فقط برای معرفی قهرمان، تیم های صعودکننده به لیگ قهرمانان و تیم های سقوط کننده بازی می کنند؛ بدون اینکه هدف و جذابیت خاصی وجود داشته باشد.

موسوی درباره شانس استقلال برای کسب سهمیه آسیا با توجه به صعود این تیم به رتبه دوم جدول گفت: دو دیدار آینده اهمیت فوق العاده زیادی دارد و نتیجه گیری در آنها کسب سهمیه را قطعی می کند. به همین دلیل باید بازیکنان از حالا به بعد تمام تمرکز خود را روی دیدار با سپاهان و شهرخودرو بگذارند. استقلال فصل سختی را تجربه کرد و با صعود به لیگ قهرمانان آسیا می تواند تا حدی تلخی های این فصل را از یاد ببرد.

وی درباره انتقادهایی که در هفته های اخیر علیه فرهاد مجیدی مطرح شده است، توضیح داد: مجیدی به حواشی عادت دارد زیرا در طول دوران بازیگری و البته مربیگری اش فشار زیادی را حس کرده است. اکنون استقلال در مقطع حساسی قرار گرفته و فرهاد هم باید بدون توجه به این فشارها و حواشی به کار خودش برسد.

پیشکسوت استقلال افزود: همه باید قبول کنیم با وضعیت مالی و امکانات ضعیف تیم های ایرانی، مربی خارجی به ایران نمی آید. به همین دلیل باید به داشته های خودمان بیشتر اعتماد کنیم. اکنون هم بهتر است فشار کمتری به مجیدی تحمیل شود تا بتواند به قولی که به هواداران برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داده، عمل کند. اگر این شرایط محقق شود بی شک مجیدی برای فصل آینده با تمرکز بیشتری کار خواهد کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار