ابتلای ۵۰۰ کارمند بانک در گلستان به کرونا، توزیع ۷۵ بسته کمک جهیزیه از سوی خیرین، استمرار هوای خنک در استان و توزیع لاشه ۲۰۰ گوسفند بین محرومان در روز عید قربان از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه گلستان است.

ابتلای ۵۰۰ کارمند بانک در گلستان به کرونا و چند خبر کوتاه

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت : تعدادی از هیات های مذهبی، مداحان و سخنرانان استان با حفظ پروتکل‌های بهداشتی همزمان با ماه محرم در میادین اصلی شهری ها به اجرای برنامه های سینه زنی و عزاداری خواهند پرداخت.

**

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های گلستان گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از کارمندان بانک‌ در این استان به کرونا مبتلا شدند.

**

رییس هیات مدیره مجمع خیرین ازدواج گلستان از تامین و توزیع ۷۵ سبد جهیزیه برای زوج های جوان  کم برخوردار استان خبر داد و گفت: این بسته های ازدواج شامل فرش ۱۲ متری، اجاق گاز و یک سری ظروف چینی است و ارزش مجموع این بسته ها ۳۰۰ میلیون تومان برآورد می شود.

**

مدیرکل هواشناسی گفت : از بعد از ظهر دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید بر تراکم ابرها در استان افزوده شده و رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش شدید باد پیش بینی می شود.

**

هم‌زمان با عید سعید قربان حدود ۲۰۰ راس گوسفند توسط خیرین استان گلستان برای توزیع بین نیازمندان استان قربانی و در شهرستان‌های مختلف، محله‌های حاشیه نشین و روستاهای کم برخوردار توزیع شد.

**

قاسم بای شاعر رامیانی در ششمین سوگواره سفر تا صفر رتبه دوم و دومین جشنواره ملی مهدویت که به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه قم برگزار شد رتبه برتر را کسب کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار