فرماندار بندرگز:

فرماندار بندرگز گفت: وقتی نماز جمعه و جماعت تعطیل شده، برگزاری هیچ تجمعی قابل پذیرش و توجیه پذیر نیست و بی شک با برگزارکنندگان برخورد خواهد شد.

برگزاری هرگونه تجمع در بندرگز ممنوع است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرگز، حسین احمدی در نشست با دهیاران این شهرستان، با تاکید براینکه برگزاری هر گونه تجمعی در شهرستان ممنوع است، اظهار کرد: وقتی نماز جمعه و جماعت تعطیل شده است دیگر برگزاری هیچ تجمعی قابل پذیرش و توجیه پذیر نیست و بی شک با برگزارکنندگان برخورد خواهد شد.

فرماندار بندرگز افزود: اعضای ستاد کرونا چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی باید از برگزاری مراسم عروسی و مجالس ترحیم که مهم‌ترین عامل انتشار ویروس کرونا هستند، جلوگیری کنند تا بتوانیم زنجیره کرونا را قطع کنیم.

احمدی با اشاره به اینکه برای مهار بیماری کرونا مشارکت و همکاری مردم یکی از موارد تأثیرگذار است، افزود: از مردم درخواست رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را داریم.

وی بیان کرد: نظارت بر فعالیت همه مکان‌هایی که امکان تجمع مردم در آنها وجود دارد تشدید می‌شود و انتظار می‌رود شهروندان هم برای حفظ جان خود و دیگر همشهریان برخلاف محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های اعمال شده فعالیتی نداشته باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار