سرپرست امور بانوان آموزش و پرورش گلستان خبرداد:

سرپرست امور بانوان آموزش و پرورش گلستان از طرح ملی آموزش مهارت های گفتگو و ارتباط موثر، ویژه دانش آموزان دوه اول و دوم متوسطه در استان خبرداد.

طرح ملی آموزش مهارت های گفتگو و ارتباط موثر ویژه دانش آموزان دوه اول و دوم متوسطه

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، طرح ملی آموزش مهارتهای گفتگو و ارتباط موثر در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش گلستان با هدف تقویت مهارتهای ارتباطی، همدلی،  مفاهمه و گفتگو ویژه مشاورین منتخب مدارس برگزار گردید.

آمنه سادات حسینی سرپرست امور بانوان استان گفت: توجه به نیازهای نوجوانان و تسهیل دستیابی به آن سبب گردید تا به ترویج فرهنگ گفتگو در خانواده و جامعه نگاه ویژه ای بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) از سوی دفتر امور زنان گردد.

حسینی افزود: این طرح در راستای ترویج گفتمان تحول آفرین در جهت رشد فرهنگی و اجتماعی و همچنین تقویت مهارت های ارتباطی بین چهار گروه دانش آموزان با همسالان، خانواده، مدرسه و جامعه برگزار می گردد.

سرپرست امور بانوان تصریح کرد: دانش آموزان دختر دوره ای اول و دوم متوسطه، والدین و مربیان مخاطبین این طرح هستند که در مرحله اول آموزش تسهیلگران را جهت چگونگی تشکیل گروههای دانش آموزی و والدین آنها و همچنین ارائه راهکارهای اجرایی این طرح در فضای مجازی را با حضور آمنه احمدی زاده از مدرسین کشوری این طرح برگزار گردید.

وی در ادامه گفت: تسهیلگران در شهرستانهای منتخب به آموزش دانش آموزان و آگاهی بخشی به خانواده های آنان با استفاده از روشهای نو و ابتکاری با توجه به شرایط موجود و بر اساس محتوای آموزشی ارائه شده می پردازند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار