استاندار گلستان:

استاندار گلستان گفت: اهتمام لازم جهت تسهیل حضور هلدینگ های سرمایه گذاری ملی در گلستان ضروری است.

تسهیل حضور هلدینگ های سرمایه گذاری ملی در گلستان ضروری است

به گزارش خبرنگار گلستان 24، علی محمد زنگانه ظهر امروز در در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان؛ اظهار کرد: باید از طریق معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری با همکاری دستگاه های اجرایی، اهتمام لازم را جهت تسهیل حضور هلدینگ های سرمایه گذاری ملی در گلستان در مسیر توسعه و رشد استان داشته باشیم.

وی افزود: باید ۳۰ برنامه برش میانی بر محور سند چشم انداز ۱۴۰۴ و سند آمایش استان با همکاری دستگاه های اجرایی تا انتهای سال تهیه شود.

استاندار گفت: تعامل دستگاه های اجرایی به رفع مشکلات مردم منجر می شود و مدیران دستگاه ها بگونه ای با هم همکاری داشته باشند که نتیجه آن حل مسائل مردم شود.

زنگانه ادامه داد: شرکت گاز نسبت به گاز رسانی به ۱۴ شهرک گلخانه ای در ۱۴ شهرستان اقدام کند تا زمینه توسعه آن تسریع شود.

وی افزود: معادن و بهره برداری از آن بسیار پر اهمیت است و از این پس به راحتی این معادن را در اختیار سرمایه گذاران قرار نمی دهیم بلکه معادن پر ارزش در کنار معادن با ارزش کمتر ، یکجا به سرمایه گذاران ارائه می شود.

استاندار گفت: باید برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان بگونه ای که طرح های فرصت های سرمایه گذاری، مجوز های بی نام آماده شود ، برنامه ریزی گردد و با ایجاد پایگاهی امکان همراهی برای سرمایه گذاران استانی، ملی و فرا سرزمینی فراهم شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار