نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس:

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزی دانش بنیان با هدف بهره‌وری بالا و اشتغال پایدار از رویکردهای دولت جهادی سیزدهم است.

بهره وری بالا و اشتغال پایدار با کشاورزی دانش بنیان،رویکرد دولت سیزدهم

به گزارش گلستان 24، رحمت الله نوروزی اظهار کرد: شعار امسال در برگیرنده همه نیازها و ملزومات امروز و فردای جامعه ایرانی است و مدیران حوزه معاونت علمی رییس جمهور و دیگر نهادهای متولی باید یک برنامه ریزی جامع ترسیم کنند تا تولید دانش بنیان به جایگاه اصلی خود در کشور برسد.

وی یادآور شد: برای اجرای شعار سال باید بر مبنای سندآمایش سرزمین و سند جامع اشتغال راهکارهای عملیاتی در نهادها و سازمان های مختلف ترسیم کرد.

نوروزی بیان کرد: محور اساسی حرکت بخش کشاورزی در این دولت، توسعه کشاورزی تجاری و دانش بنیان خواهد بود تا ایران بتواند در این زمینه در جایگاه اصلی و واقعی خود قرار بگیرد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستیابی به راه حل مشکلات اقتصادی و رونق کسب و کار از مسیر تولید دانش بنیان بسیار کوتاه تر و مطمئن تر است.

نوروزی افزود: می توانیم با استفاده از ظرفیت های خدادادی موجود و بهره گیری از دانش بنیان علاوه بر خودکفایی در بخش امنیت غذایی به بازارهای هدفی همچون بازار اوراسیا ، عراق و دیگر کشورهای پیرامون ایران برسیم و رونق اقتصادی را در میدان عمل معنا کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار