رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از آغاز عملیات اجرایی باند شمالی پل میلاد (کوسه) شهرستان کلاله خبرداد.

عملیات احداث باند شمالی پل «میلاد» کلاله آغاز شد

به گزارش گلستان 24، ابوطالب جلینی کرد اظهارکرد: عملیات اجرایی باند شمالی پل میلاد (کوسه) شهرستان کلاله برای تسهیل تردد از کلاله به مراوه تپه آغاز شد.

رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان افزود: در حال حاضر پیمانکار بومی در حال تجهیز کارگاه و دپوی مصالح است.

جلینی کرد ادامه داد: این پل به طول ۸۴ متر و عرض ۱۲ متر شامل سه تکیه گاه میانی و دو تکیه گاه جانبی است که در ورودی شهرستان کلاله از سمت گالیکش اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: با ساخت این پل، مشکل ترافیکی در ورودی شهر کلاله رفع شده و عبور و مرور در این محدوده تسهیل می‌شود.

رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اعتبار در نظرگرفته شده برای ساخت این پل را ۴۵ میلیارد تومان و مدت زمان اجرای آن را هم ۱۸ ماه اعلام کرد.

جلینی کرد یادآورشد: باند جنوبی پل در حدود ۲۰ سال پیش ساخته شده و در حال استفاده است.

گفتنی است کلنگ احداث باند شمالی پل میلاد کلاله همزمان با دهه فجر و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار، امام جمعه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان و سایر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به زمین زده شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار