استاندار گلستان:

استاندار گلستان گفت: بانک‌های خصوصی عضو شورای بانک‌های استان نیستند و به هیچ کس پاسخگویی ندارند که نیاز است ۸۰ درصد هزینه کرد آنها در استان صورت گیرد.

بانک‌های خصوصی عضو شورای بانک‌های استان نیستند

به گزارش خبرنگار گلستان 24، علی محمد زنگانه امروز در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گلستان با حضور وزیر اقتصاد در گنبدکاووس برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه در گردش موضوع مهمی در امر تولید است و الزامی است که سیاست‌های انقباضی در برخی استان‌ها همچون گلستان انعطاف بیشتری صورت گیرد.

استاندار گلستان گفت: سفر هیات گلستانی به ترکمنستان بسیار پراهمیت بود و تلاش داریم تردد مسافری، تجارت چمدانی را احیا کنیم و جاده ۲۲۰ کیلومتری «بندر ترکمن‌باشی» به بندر خشک «اینچه‌برون» که مطالعات آن انجام شده، اجرایی شود.

زنگانه گفت: احداث راه آهن اینچه‌برون به گنبدکاووس - آزادشهر به شاهرود نیز مراحل نهایی را می‌گذارند.

وی اضافه‌ کرد: احداث این خط ریلی به عنوان یکی از سه خط ریلی (آستارا، اینچه‌برون و سرخس) برای وصل به کدیور شمال به جنوب اهمیت خاصی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار گلستان خطاب به خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی گفت: کریدور ریلی اینچه‌برون_طبس_بندرعباس مکمل دیگر کریدورها از شمال به جنوب است، رقیب هیچ کریدوری نیست و پشتیبان دیگر مسیرهاست که با حمایت شما می‌تواند وارد فاز اجرایی شود.

زنگانه خاطرنشان کرد: خوشبختانه اساسنامه منطقه آزاد اینچه‌برون با همراهی شما به تصویب رسید، طرح جامع آن انجام شد و امیدواریم تا قبل سفر رئیس محترم جمهور هیات مدیران و مدیر عامل آن منصوب شود.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار