حواشی مراسم تودیع و معارفه مشاور جوان فرماندار کلاله؛

مشاور جوان با بیان اینکه ایده های ما در حد مستند سازی باقی ماند، به نوعی عملکرد فرماندار سابق را در خصوص جوانان زیر سوال برد که باعث تشکر فرماندار جدید از برزگر و بیان اینکه هر شخصی نگرشی دارد، شد.

از خودزنی یک مشاور تا واکنش های جالب فرماندار / تصاویر

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ در جلسه معارفه مشاور جوان فرماندار کلاله به برخی از حضار اجازه سخنرانی داده شد و در وهله اول تریبون به مشاور قدیم فرمانداری کلاله واگذار گردید که وی با بیان اینکه جلسات و ایده های ما تنها به عنوان مستندات باقی ماند، به نوعی اظهارنظری کرد که در اذهان حضار برزگر مقصر این موضوع شناخته شد که این خود، خودزنی محسوب می شود.

kalalekhabar ir 10

اما فرماندار کلاله در پاسخ به اظهارات مشاور جوان سابق گفت: جا دارد از تلاش های فرماندار سابق در خصوص جوانان تشکر کنیم و بالاخره هر شخصی یک نگرش خاصی دارد.

در ادامه این جلسه تریبون به یکی از حضار داده شد و به نگرش وی، این جلسه بیشتر به جلسه مهره چینی شباهت داشت تا جلسه شورای مشورتی.

در واکنش به این اظهار نظر سعدی مشاور جدید فرماندار کلاله این جلسه را تنها برای بیان مشکلات، دغدغه ها و ایده های حضار دانست.

اما محمد حمیدی فرماندار کلاله نیز با توجه بالا بودن میانگین سنی برخی ازحضار با کنایه اینکه برخی از حضار مانند ما با بالا رفتن سن در حال کچل شدن هستند، جلسه را از رسمیت خارج کرد.

kalalekhabar ir 1

ولی وقتی تریبون به مقدم رسید، وی کنایه فرماندار را به خود گرفت و با خواندن چند بیت، از جوانی دلش گفت.

وی با بیان رزومه و سمت های خود و همچنین کوهنور بودنش به نوعی در مقابل حضار عرض اندام کرد و در ادامه از اینکه به هیات کوهنوردی توجه نمی شود، گلایه کرد و خواستار توجه مسئولین به رشته های ورزشی شد.

جالب ترین بخش بیان اظهارات حضار، جایی بود که نوبت به یکی از بازاریابان شبکه ای بود که از فرصت پیش آمده استفاده کرد و به تبلغ شرکت خود پرداخت و در ادامه به مقایسه برخی از کالاها و مصارف انسانی روی اورد به طوری که حضار گیج و مبهوت چرایی بیان این گفته ها شده بودند.

kalalekhabar ir 2

فرماندار کلاله که از ابتدا به سخنان این بازاریاب شبکه ای که مدعی مستثنی بودن شرکتش از شرکت های هرمی بود، با توجه خاصی گوش فرا داد و در پایان سخنان این شخص گفت: ما از گفته های شما چیزی که باید، برداشت نکردیم و خروجی گفته های شما مشخص نیست!.

این شخص که وقت زیادی را هم صرف بیان اظهارات خود کرد، به نوعی کار خود را به حمایت از کالای ایرانی مربوط کرد.

دیگری نیز گفت: ما به توجه مسئولین نیاز داریم و پیش آمده که ما گام هایی را برداشته ایم و در میان راه با موانع مختلفی روبرو شده ایم و به خانه اول برگشته ایم و نیاز است که فرماندار کلاله طوری از جوانان پشتیبانی کند که ما این پشتیبانی را حس کنیم.

kalalekhabar ir 3

یکی دیگر از حضار که خود را از هم حزبی های کارگزاران معرفی کرد از مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان گفت و تصرح کرد: طلاق، اعتیاد و خودکشی از جمله معضلات شهرستان است و در حوزه اجتماعی، جوانان خواهان برنامه های مفرح و سرگرم کننده هستند.

نوبت به یکی از گلایه داران رسید که با توپ پر به جلسه امده بود و در ابتدا از کم بودن امکانات ورزشی در شهرستان و زیادی امکانات در بسیج و عدم دسترسی به این امکانات گفت.

وی افزود: نباید برای شادی جوانان سنگ اندازی و برخورد قهرآمیز داشت و به عنوان مثال یکی از این برخوردها جشن 26 اسفند ماه 96 بود که باعث کنسلی جشن ما شد.

kalalekhabar ir 4

فرماندار کلاله در واکنش به اظهارات این شخص گفت: بسیج تشکیل شده از ما و شما است و خوشبختانه مجموعه بسیج به دنبال جذب حداکثری بسیجیان و در اختیار گذاشتن امکانات به بسیجیان است.

فرماندار کلاله ادامه داد: برای استفاده از امکانات بسیج اگر لازم به رایزنی با فرمانده سپاه کلاله باشد، ما ورود خواهیم کرد.

حمیدی اشاره ای به کنسل شدن جشن یاد شده داشت و اذعان داشت: علت کنسل شدن این جشن این بود که با عنوان جشن ولنتاین مطرح شده بود.

فرماندار گفت: ما نیز با شادی مردم مشکلی نداریم ولی نباید این شادی باعث خدشه دار شدن ارزش هایی شود که پای آن هزاران نفر خون داده اند.

حمزه رسولی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کلاله نیز در خصوص ادعای مطرح شده گفت: نامه در خواستی که به اداره فرهنگ و ارشاد کلاله ارسال شده بود با متن منتشر شده در فضای مجازی تفاوت زیادی داشت.

kalalekhabar ir 5

اظهار نظرهای حضار ادامه یافت و تریبون به شخصی رسید که بارها جهت برگزاری جشن و مراسمات تعهد داده بود.

وی گفت: برای برگزاری جشن و مراسمات با سنگ اندازی های زیادی روبرو شدیم تا جایی که چندین تعهد دادیم که حتی اگر از بینی کسی خون بیاید، ما باید جوابگو باشیم و خواستار حمایت فرماندار کلاله در این زمینه شد.

یکی هم دغدغه ورزشی داشت و گفت: باید ورزش از سیاست جدا شود چرا که ورزش شهرستان کلاله با افت شدیدی روبرو شده است.

دغدغه های ورزشی افزایش یافت و یکی دیگر از مدعوین به جلسه گفت: قرار بود جاده سلامت کلاله در سال های گذشته ایجاد شود ولی جلسات و گفتگوهای ما در این زمینه با چهره پرداز رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله به نتیجه منتج نشد.

kalalekhabar ir 6

وی ادامه داد: شهرستان کلاله استادیوم مناسبی ندارد و همان استادیومی که بود نیز هدف ساخت ساز قرار گرفت.

فرماندار کلاله نیز در پاسخ برخی از اظهارات گفت: از جاده سلامت شهرستان کلاله بازدید کردیم و برای آن تمهیداتی در نظر داریم.

وی افزود: در نظر داریم جنگل بالای جاده سلامت را به یک تفرجگاه برای مردم شهرستان کلاله تبدیل کنیم.

حمیدی در خصوص تغییرات استادیوم شهر کلاله نیز گفت و اظهار داشت: قسمتی از این استادیوم به چمن مصنوعی تبدیل می شود و در ادامه فازهای دیگر مجتمع ورزشی در این استادیوم اجرایی خواهد شد.

kalalekhabar ir 7

وی ادامه داد: با نشستی که با مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان داشتیم، برای استادیوم روستای کوسه اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است.

اما اظهارات یکی دیگر از حضار در نوع خود و برای فرماندار کلاله جالب و تکان دهنده بود که حتی مورد تایید فرماندار نیز قرار گرفت(بی حوصلگی و نداشتن تسلط مسئولین): این مدعو گفت: همیشه نیاز به حمایت مسئولین نیست و فقط کافی است که کاری به کار ما نداشته باشند چرا که با عدم آگاهی برخی از مسئولین، بسیاری از برنامه های ما به جایی نرسده است.

این جلسه با سخنرانی فرماندار کلاله به پایان رسید(خبر تکمیلی سخنان فرماندار منتشر می شود).

kalalekhabar ir 8

kalalekhabar ir 9

kalalekhabar ir 11

kalalekhabar ir 12

kalalekhabar ir 13

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار