مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: همزمان با میلاد حضرت زهرا(س)، برنامه هم‌خوانی قرآن‌کریم با عنوان "کوثر رسول الله" در سطح استان گلستان اجرا می‌شود.

 طرح قرآنی " کوثر" در استان گلستان اجرا می‌شود

به گزارش گلستان 24؛ سید حسین علوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح " کوثر رسول الله" اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت زهرا(س) و در راستای همراهی و پیشبرد فعالیت‌های قرآنی، برنامه‌ای با عنوان "کوثر رسول الله"، هم‌خوانی قرآن‌کریم به صورت دسته‌جمعی و اهدای ثواب آن با ساحت اطهر حضرت زهرا(س) با مشارکت همه دستگاه‌های فرهنگی مذهبی کشور در ایام ولادت ایشان برگزار می‌شود.

وی افزود: در همین راستا، مرکز قرآنی آستان قدس رضوی در نظر دارد با همکاری و تعامل ارگان‌ها و موسسات مرتبط قرآنی نسبت به برگزاری مجموعه‌ای از فعالیت‌های قرآنی با زمینه توجه و توسل مردم به حضرت زهرا(س) تلاوت قرآن کریم در این ایام در سطح استان برگزار کند.

مدیر دفتر آستان قدس رضوی در گلستان تصریح کرد: این طرح با محوریت ترویج تلاوت قرآن کریم و برپایی محافل قرآنی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

علوی خاطر نشان کرد: این طرح به صورت همزمان در حرم مطهر رضوی، اماکن متبرکه، مساجد کل کشور به صورت هم‌خوانی دسته جمعی و تلاوت بیش از 500 هزار مرتبه سوره یاسین در شب ولادت حضرت زهرا(س) به صورت سراسری در همه  نقاط کشور و استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار