فرماندار کردکوی اظهار کرد: در حال حاضر بالغ بر ۵ هزار ماسک و گان پزشکی در کردکوی در حال تولید است.

تولید 5 هزار ماسک و گان پزشکی در کردکوی

به گزارش گلستان 24 از کردکوی؛ نخستین کارگاه تولیدی ماسک بهداشتی در دبیرستان کارو دانش محدثه کردکوی به بهره برداری رسید.

در آئین بهره برداری این واحد تولیدی گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گفت: با شیوع این بیماری مسری و خطرناک و در نتیجه آن تعطیلات مدارس دست به دو کار مهم در مدارس زده ایم. نخست ضدعفونی و گندزدایی تمامی مدارس استان و دوم آموزش مجازی دانش آموزان توسط معلمان .

وی در ادامه افتتاح کارگاه تولید ماسک بهداشتی را حرکت مهمی در جلوگیری از گسترش شیوع آن و در نتیجه کمک به روند درمان ان عنوان نمود و افزود : تمامی مدارس کارو دانش و فنی و حرفه ای در شهرستانها  استان الگوبرداری کنند چنین واحدهای تولیدی مهم را  راه اندازی کنند.

در ادامه ابراهیم قدمنان فرماندارکردکوی نیز گفت: از تمامی ظرفیتها و امکانات از جمله در ادارات در امر پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان استفاده خواهیم کرد.

وی از تولید ۵ هزار ماسک و گان پزشکی در کردکوی خبر داد و افزود: افتتاح این کارگاه ، پنجمین کار گاهی است که در امر تولید ماسک و لباس بیمارستانی در این شهرستان آغاز به فعالیت می کند.

قدمنان فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان با اشاره به همکاری بسیار خوب مردم و کسبه بازار در سطح شهر و روستاههای کردکوی  در فراهم سازی بسترهای ضدعوفنی کردن سطح معابر عمومی و بستن محل کسب در روز های پایانی سال از همکاری آنان تقدیر و تشکر کرد و افزود؛ همراهی، همدلی و همکاری همه مردم در این برهه از زمان ما را در رسیدن استانداردهای بهداشتی و جلب رضایت مردم یاری می رساند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار