رییس کمیته سیاسی ستاد انتخابات گلستان گفت: استفاده از همه ظرفیت‌های این استان در مسیر تشویق و ترغیب مردم و نخبگان برای حضور در انتخابات اسفند ماه سال جاری ضروری است.

استفاده از همه ظرفیت‌های گلستان برای حضور مردم در انتخابات ضروری است

به گزارش گلستان 24، هادی احمدی در جلسه مشترک کمیته اطلاع‌رسانی و کمیته سیاسی ستاد انتخابات گلستان اظهار کرد: برگزاری این جلسات در راستای هم‌افزایی است و هرگونه همبستگی و قرابت در اجرای برنامه‌ها می‌تواند در تحقق اهداف انتخابات اسفند ماه سال جاری موثر باشد.

وی همچنین بر توجه بیشتر برای استفاده از فرصت فضای مجازی در ایجاد انگیزه حضور در انتخابات تاکید کرد.

ریییس کمیته اطلاع‌رسانی هم در این جلسه با تاکید بر جایگاه رسانه‌ها در برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی یادآور شد: رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت چهار اصل مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

علی متکی افزود: همه وظیفه دارند در زمینه تحقق کامل این چهار اصل تلاش کنند.

وی ادامه داد: بدون شک اطلاع‌رسانی مناسب نقش تاثیرگذاری در میزان مشارکت آحاد مردم دارد.

وی انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد: گلستان به عنوان استانی که قومیت‌های مختلف را در خود جای داده است توانسته در دوره‌های گذشته جایگاه قابل قبولی را در میزان همراهی مردم کسب کند.

استان گلستان دارای ۶ حوزه انتخابیه «گرگان و آق‌قلا»، «کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان»، «علی‌آباد کتول و فندرسکـ»، «رامیان و آزادشهر»، «گنبدکاووس» و همچنین «مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه با مجموع هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا دارای ۲ کرسی از میان هفت کرسی نمایندگان این است و مابقی حوزه‌های انتخابیه، هر کدام یک نماینده دارند.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار